reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Mam podobnie z tym ze bez upławów. Lek na infekcje zamiast pomóc to swedzi jeszcze bardziej 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ sprobuj globulki z kwasem mlekowym. Bezpieczne ja stosowalam i przynoszą ulge na jakis czas
Oooo widzę, ze męczycie się z tym samym z czym ja dzisiaj.
Tzn wczoraj wieczorem zaczęła mnie piec pochwa i wargi sromowe... no i dzisiaj się nasiliło, jest jeszcze do zniesienia, ale chyba tez by wypadało coś wziąć... na szczęście nie mam upływow. W domu znalazłam właśnie ten clotrimazolum, ale i tak napisze do ginekologa co on o tym sądzi i co mogę wziąć.
 
Cześć chcialam sie przywitac i przyłączyć do Was. Mogę ? Jestem Ewelina termin mam na 27.12. Wizyte u ginekologa juz miałam niestety na usg widac jakis skrzep krwi, dostalam duphaston 3×1, mam sie oszczędzać i wizyta kontrolna za 2 tygodnie. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, ciezko jednak odpoczywac jak w domu mamy 10 miesięczna córkę , boje sie troche nie wiem jak sobie poradzimy z brzuszkiem i biegajacym maluchem ale trzeba byc dobrej mysli. Tyle tytaj piszecie ze ciezko bedzie wszystko nadrobić ale teraz postaram sie byc na bieżąco.
 
Oooo widzę, ze męczycie się z tym samym z czym ja dzisiaj.
Tzn wczoraj wieczorem zaczęła mnie piec pochwa i wargi sromowe... no i dzisiaj się nasiliło, jest jeszcze do zniesienia, ale chyba tez by wypadało coś wziąć... na szczęście nie mam upływow. W domu znalazłam właśnie ten clotrimazolum, ale i tak napisze do ginekologa co on o tym sądzi i co mogę wziąć.
Generalnie u mnie zawsze przy infekcji byl problem z doborem jakiegos leku czy masci bo na wiele reaguje jeszcze gorzej wiec nic dziwnego ze to mi nie pomoglo a dalo odwrotny efekt...jakis skutek uboczyny czy reakcja organizmu.
 
Cześć chcialam sie przywitac i przyłączyć do Was. Mogę ? Jestem Ewelina termin mam na 27.12. Wizyte u ginekologa juz miałam niestety na usg widac jakis skrzep krwi, dostalam duphaston 3×1, mam sie oszczędzać i wizyta kontrolna za 2 tygodnie. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, ciezko jednak odpoczywac jak w domu mamy 10 miesięczna córkę , boje sie troche nie wiem jak sobie poradzimy z brzuszkiem i biegajacym maluchem ale trzeba byc dobrej mysli. Tyle tytaj piszecie ze ciezko bedzie wszystko nadrobić ale teraz postaram sie byc na bieżąco.

Ja mam krwiaka stwierdzonego 6+3 dzis jestem w 9+0 krwiak przy 1 usg 45 mm teraz 34 mm wiec zmniejszył się ale lekarz mówił ze do 20 tc nawet może się wchłaniać. Jak na 1 usg mnie wystraszył ze ciąża zagrożona itd tak teraz powiedział, ze dzidzia już super daje sobie radę i mam się nim już zbytnio nie przejmować tylko wiadomo oszczędzać się dużo leżeć. Tez biorę duphaston 3x1 :)
 
Takie mam smieszne przemyslenia to znaczy tak...urodziłam się z zębem. W szpitalu w ktorym przyszlam na swiat od ponad 20 lat bylam tylko ja i 1 dziecko z takim czyms. Myslicie ze to jakos genetycznie idzie czy czysty przypadek 😂. U mnie w rodzinie nikt nie mial zeba rodząc sie ale czy moje dziecko jest jakos na to "narazone" 😅😅😅 dodam że wyrwali mi go chwile po porodzie na żywca 🙄😰 nie pamietam juz bolu ale napewno musial byc spory 😂
 
Jak zdejmiesz pokrowiec, to sprawdz czy styropiany sa całe. To widac golym okiem, inna rzecz, ze fotelik moze wygladac na nieuszkodzony, ale jednak byc po wypadku, ale 'dal rade'. Gorzej gdyby zdarzyl sie drugi wypadek, wtedy moze juz,zwyczajnie nie wytrzymać. Dlatego mowia, ze foteliki powinno sie kupować nowe i dopasowane do samochodu, bo historii uzywanego sie nie zna, a chodzi jednak o bezpieczeństwo dziecka.
Podobno można wysłać fotelik na serwis do producenta i tam za opłatą sprawdzają w jakim jest stanie fotelik. I tu nie tylko chodzi o to, czy jest powypadkowy, ale też o to, czy materiały, z których jest zbudowany nie są już nadszarpnięte zębem czasu i czy fotelik nadal nadaje się do uzytku.
 
Ja mam krwiaka stwierdzonego 6+3 dzis jestem w 9+0 krwiak przy 1 usg 45 mm teraz 34 mm wiec zmniejszył się ale lekarz mówił ze do 20 tc nawet może się wchłaniać. Jak na 1 usg mnie wystraszył ze ciąża zagrożona itd tak teraz powiedział, ze dzidzia już super daje sobie radę i mam się nim już zbytnio nie przejmować tylko wiadomo oszczędzać się dużo leżeć. Tez biorę duphaston 3x1 :)
Oooo mi powiedzial ze krwiak sie sam nie wchłonie, musi sie sam oczyścić. Mam wizyte u innego gin w poniedziałek zobaczymy co powie
 
reklama
Do góry