reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
A to on nawet nie ma czego tam szukać za bardzo jeszcze :D może faktycznie zrób bete.. az dziwne że lekarz tego nie zalecił w pierwszej kolejności, co on jasnowidz ?

Dziewczyny dziś cale popołudnie męczyły mnie okropne mdlosci... Wymioty:( najgorsze objawy ciążowe jakie mialam.
Oby jutro byl lepszy dzien
Wiesz, grunt ze zapisal mi luteine ;) a czy jasnowidz nie wiem :/ wiem ze debil ;)
 
Dzień dobry :)
Cześć @Ineeska90, super ze wam się w końcu udało :) oby szybko zleciał Ci czas do wizyty :)

@ElaStyczna nie stresuj się, taki stres jest gorszy dla maluszka niż brak objawów :) ja oprócz bólu piersi, gdy karmie córkę tez nie mam żadnych objawów, ale wiem z poprzedniej ciąży ze to normalne :)
A np w drugim trymestrze to większość kobiet czuje się bardzo dobrze i nie ma żadnych objawów, to co, wtedy tez będziesz się martwić cały czas ze coś jest nie tak? Uszy do góry!!

Kota mam, śpi z nami i akurat to bezpieczne. Niech wam tylko ktoś inny sprząta kuwetę i pamiętajcie o dokładnym myciu warzyw i owoców, bo wbrew pozorom to do wiekszosci zakażeń toxo dochodzi właśnie przez nieumyte warzywa i owoce (odchody kotów w glebie), a nie z przebywania z kotem. Można nie mieć nigdy kota a przechorowac toxo :)

Dzięki, sprzatanie juz zlecilam mężowi wiec juz nie ma licytacji kto sprząta :)
 
Dziewczyny, używacie już (lub używałyście w poprzednich ciążach) jakiś balsamów lub olejków przeciw rozstępom? Możecie coś polecić?
 
reklama
Do góry