reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny, używacie już (lub używałyście w poprzednich ciążach) jakiś balsamów lub olejków przeciw rozstępom? Możecie coś polecić?

Kosmetyki Mustela są świetne.
Choć ja też lubię masła Organique są też bardzo dobre i mają dobre składy.
Lubię ten z dziką orchideą.
Ogólnie są na bazie masła shea.
 
reklama
Kosmetyki Mustela są świetne.
Choć ja też lubię masła Organique są też bardzo dobre i mają dobre składy.
Lubię ten z dziką orchideą.
Ogólnie są na bazie masła shea.
Używałam tego z musteli w pierwszej ciąży. Do 9go miesiąca zero rozstępów, a jak w 9 miesiącu brzuch mi się barszo powiększył to rozstępy pojawiły się i na brzuchu i na nogach i na pośladkach... na szczęście większość zeszła po porodzie, a te co zostały są bardzo mało widoczne
 
Dziewczyny, używacie już (lub używałyście w poprzednich ciążach) jakiś balsamów lub olejków przeciw rozstępom? Możecie coś polecić?

Ja używam BioOil, niestety mam tendencję do rozstępów i nie wiem, czy to cokolwiek pomoże, ale przynajmniej nie będę mogła aobie zarzucić, że nie próbowałam się ustrzec 😁
 
reklama
Witajcie , wczoraj pisałam odnosnie tego że mi slabo i nie mam siły i szybko się męczę. Mowilyscie o ciśnieniomierzu i zbyt niskim ciśnieniu. Udało się dziś kupić i wyszło że mam tak że jak leze ciśnienie w normie ale jak tylko wstane i się krzatam,to po wysiłku ,a przeszłam się tylko po kuchni,i pokoju chwilę i zmierzyłam i było mi trudniej oddychać i ciśnienie bylo podwyższone.
 
Do góry