reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Rozumiem a kiedy masz wizytę pierwsza ?
Juz mialam jedna.. to w 5+2 i byl pecherzyk zoltkowy. Teraz w czwartek mam wizyte ale dzwonilam na PZU zeby umowili mnie na wizyte. W poniedzialek dadza odpowiedz ale raczej wczesniej bede miala u swojej. Jakos zajelam sie innymi sprawami i zmienilam myslenie. Staram sie myslec pozytywnie ;)
 
@ElaStyczna ja, Jak zobaczyłam 37 % przyrost bety nie dałam rady czekać do kolejnej wizyty .
Obdzwonilam co się dało i znalazłam w ten sam dzień lekarza, który zrobił usg.
Może też masz taka możliwość ?
Poczekaj jeszcze z tymi objawami. To jest chyba tak że hormony skokowo się uwalniają więc może nie każda kobieta ma ciągle objawy. Czasem ustępują.
Stąd takie wrażenie, że w ogóle ich nie ma ? A po kilku dniach uderzają ze zdwojoną siłą?
Ja w swojej straconej ciąży czułam objawy do końca. Dopiero wizyta usg potwierdziła brak czynności serduszka .
:/
Hormony normalnie sobie pracowaly i organizm się nie zorientował .
Jeśli nie masz możliwości potwierdzić wcześniej tego usg niż czwartek to postaraj się być jak najbardziej spokojna.
Wiem też że wyrzut jakiegoś tam hormonu stresu może blokować te właściwe objawy .
Jak jest u Ciebie z siusianiem częściej siusiasz ?
Nie. Aktualnie chodze juz normalnie do toalety.. nie czuje parcia na pecherz i nie sikam juz od 3 dni tak czesto jak wczesniej. Zobaczymy w czwartek. Boje sie ze to TSH za wysokie namieszalo :/
 
Witajcie , wczoraj pisałam odnosnie tego że mi slabo i nie mam siły i szybko się męczę. Mowilyscie o ciśnieniomierzu i zbyt niskim ciśnieniu. Udało się dziś kupić i wyszło że mam tak że jak leze ciśnienie w normie ale jak tylko wstane i się krzatam,to po wysiłku ,a przeszłam się tylko po kuchni,i pokoju chwilę i zmierzyłam i było mi trudniej oddychać i ciśnienie bylo podwyższone.
Mierz sobie ciśnienie 3 rayz dziennie o stałych porach. Kiedy masz wizytę u ginekologa?
 
reklama
Do góry