reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Nie polecę, bo ja cały czas jadę na ręcznym avencie ;) wszystkie elektryczne, a juz te ns dwie piersi zwłaszcza kojarzs mi sie z dojarka dla krow i nie moge sie przemoc.
No ten laltator na dwie piersi też do mnie nie przemawia😁ręczny był ok ale jak chciałam wyjść i odciągnąć więcej mleka żeby tatuś dał to było męczące😏
 
Współczuję Wam dziewczyny tych mdłości. Ja póki co czuje się normalnie i oby tak zostało. Jestem trochę bardziej zmęczona wieczorami a dzisiaj to pospalismy wszyscy w dzień prawie 3 godziny i tak dobrze mi się spało, że myślałam że w ogóle już nie wstanę do następnego dnia :)
Mam trochę stresa ostatnio bo mąż stracił pracę przez ten cholerny kryzys. Zwolnili pracowników z najkrótszym stażem a on był przyjęty jako ostatni. Nie wiem jak to będzie dalej, czy uda mu się coś znaleźć teraz w takiej sytuacji. Staram się nie stresować więcej ale nie bardzo się da. Okropny ten rok jest.
Przykro mi, że Twój mąż stracił pracę... Jedyna nadzieja w odmrażaniu gospodarki, może coś się ruszy. Chociaż moim zdaniem za szybko i na siłę jest odmrażana. Za 2-3 tyg. znowu będzie wzrost zachorowań pewnie.
Ja też od początku musiałam zejść na 1/4 etatu... będzie lipa z chorobowym a i walczę żeby wrócić na cały etat - bo później macierzyński będzie kiepski.
 
Ja dzisiaj o dziwo dobrze się czuje brak boli brzucha, młodości też nie mam. Mąż zamówił sushi zjadłam z pieczonym łososiem. Miałam iść do ginekologa dopiero 19 mają w prawie 9 tygodniu ale nie mogę się doczekać czy wszytsko ok więc umówiłam na 6 maja będzie to 6+3 więc mam nadzieję że będzie już [emoji3531]
Też idę 6 maja [emoji846] u mnie będzie 6 + 2 - też liczę na "chociaż coś" [emoji16]
 
Ja też nie mam mdłości,ale za to nie mam apetytu jeśli chodzi o sniadania fuuuuu, na siłę coś zjem bo trzeba [emoji4] jedynie to woce mi śmiało wchodzą [emoji4]chociaz tyle....A chcecie karmić piersią?bo ja tak,tylko mleko też słabo mi wchodzi, staram się jadąc sery białe i jogurty natuealne5 chociaż..
Jadę głównie na sokach rano...dopiero 1-2h po wstaniu mogę coś zjeść.
Chciałabym karmić piersią oczywiście - niestety nie udało mi się starszych chłopaków karmić. Mieli rzadkie uczulenie na laktozę w mleku ludzkim. Wcinali ale nie byli w stanie utrzymać w sobie. Strasznie spadała im waga. Nawet nie mogłam przemycać do modyfikowanego bo od razu ich przeczyszczalo.
Może tym razem się uda [emoji16]
 
Ja też nie bardzo mam apetyt. Jem bo trzeba ale wcale nie mam na nic szczególnie ochoty. Ogólnie to zaczynam mieć taką huśtawkę nastrojów. Niekiedy myślę że będzie wszystko ok i się nie martwię, stwierdzam że co ma być to będzie. A niekiedy to zaczynam się zastanawiać jak sobie damy radę (to nasze trzecie dziecko) tym bardziej że teraz takie ciężkie czasy. Jedynie co to wiara mnie ratuje w takich momentach bo chyba bym całkiem się załamała.
Jakbym siebie słyszała [emoji3525] też od euforii do łez. Do tego u mnie dochodzi wiek...tyle rzeczy może pójść źle...
 
reklama
Witam, też już nie śpię od godziny musiałam wziąść leki na tarczycy i teraz mnie męczy 🤢.
Wypiłam rumianek ale nadal nic. W nocy złapały mnie takie bóle w kregoslupie szyjnym, że płakałam z bólu, aż ból mi promeniował do głowy i oka nie mogłam otworzyć. Mój nie wiedział co robić. W końcu się poddała i wzięłam apap, mam nadzieję że zaszkodziłam dziecku ale inaczej bym.nie dala rady. Jak wstałam caly czas boli i właśnie przekopuje internet w poszukiwaniu leków dla kobiet w ciąży
 
Do góry