reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Idź sobie na l4 jak możesz od razu - jest liczone jako średnia wyplat z 12mc i w razie plajty firmy przysługuje Ci zasiłek. Ja sie strasznie ucieszyłam że jestem w ciąży, bo firma nas wysylala na "przymusowe" l4 lub urlopy bezpłatne, wiec im walnelam od razu zaświadczenie o ciąży, l4 i teraz jestem spokojna i siedze sobie w domu za 100proc :) nawet Dyrektor mi sugerował żebym ciągnęła jednak to l4 zamiast wracać na lipiec/sierpień bo nie wiadomo jak sytuacja się rozwinie i on mi nie zagwarantuje, ze firma nie ogłosi upadłości.
Tak zamierzam. Tym bardziej, że mam 40 lat, jestem po dwóch cesarkach i mam nadciśnienie. Oby tylko z ciążą było wszystko ok.
I faktycznie nie ma sensu żebyś wracała do pracy nawet jeśli gospodarka ruszy. Nie ma gwarancji.
 
reklama
Mam takie same odczucia z tym że to moje 2 dziecko więc powinnam dać radę a ja wręcz panikuje ze nie dam rady [emoji2368] może to przez to że Córeczka jest na prawdę wymagająca może dlatego że mała różnica wieku sama nie wiem... Ale od początku tej ciąży mam złe przeczucia... A zazwyczaj moje przeczucia się sprawdzały... U mnie się na pewno wyjaśni dopiero 12 maja i jestem nastawiona na wszystko... Jeśli usłyszę ze serce nie bije to wezmę to na klatę będzie mi łatwiej niż w 1 poronieniu bo tu się nie staraliśmy... Ale też berdie łatwiej dlatego że mam już swój Mały Cud
Zrozumiałe są Twoje lęki. Trzymam kciuki, żeby było ok [emoji846]
Co do małej różnicy wieku to u mnie między chłopakami są dokładnie 2 lata. Powiem Ci, że przy drugim było o wiele łatwiej. Wiedziałam czego się spodziewać, byłam spokojniejsza [emoji846]
A starszy synek był szaleńczo zakochany w braciszku, włączałam go we wszystkie czynności: przewijanie, mycie, karmienie, później zabawa. W ciągu dnia ucinaliśmy sobie drzemki we troje [emoji16] więc też udawało mi się nadrobić nocne wstawanie.
Czasami mąż nie miał obiadu na czas... ale ma na szczęście obie łapy [emoji2]
 
Ja też już nie z tych najmłodszych. 35 lat mam. I też mam dwóch chłopaków tyle że moi mają 8 i 6 lat. A twoje chłopaki widzę że już duże [emoji5] Udanej wizyty życzę tym które je mają
No ja mam 40 lat... Chłopaki 17 i 15...a tu nagle niespodzianka [emoji6]
Widzę, że różnica miedzy chłopakami dwa lata jak u mnie [emoji846]
Jak wspominasz taką różnicę?
Ja uważam, że najlepsza z możliwych.
 
Ja dzis prawie nie spalam okolo godziny 1 w nocy zlapal mnie tak silny bol brzucha trwal okolo 15 min bez krwawienia ale mam zle przeczucia dobrze ze wizyta juz w poniedzialek ....:(
Miejmy nadzieję, że to jelita. W końcu tam się teraz wszystko musi na nowo poukładać.
Trzymam kciuki [emoji3059]
 
Zrozumiałe są Twoje lęki. Trzymam kciuki, żeby było ok [emoji846]
Co do małej różnicy wieku to u mnie między chłopakami są dokładnie 2 lata. Powiem Ci, że przy drugim było o wiele łatwiej. Wiedziałam czego się spodziewać, byłam spokojniejsza [emoji846]
A starszy synek był szaleńczo zakochany w braciszku, włączałam go we wszystkie czynności: przewijanie, mycie, karmienie, później zabawa. W ciągu dnia ucinaliśmy sobie drzemki we troje [emoji16] więc też udawało mi się nadrobić nocne wstawanie.
Czasami mąż nie miał obiadu na czas... ale ma na szczęście obie łapy [emoji2]
Mam właśnie nadzieję że Córeczka będzie chciała pomagać ze nie będzie zazdrosna bo straszny z Niej cycuś mamusi 😁
 
Mam właśnie nadzieję że Córeczka będzie chciała pomagać ze nie będzie zazdrosna bo straszny z Niej cycuś mamusi 😁
Wiadomo pierwsze dziecko to taki egzemplarz testowy 😁 przy drugim. Wiem już co powinnam. Zrobić czego nie co jest potrzebne a co niezbędne fakt. Ale też mam taką cicha nadzieję że to będzie druga Córeczka przynajmniej część wyprawki była by z glowy
 
U mnie w sumie czwórka dzieci. Najstarsza dwójka to chłopcy, między którymi jest 2 lata różnicy. I też jeden jasny, drugi ciemny[emoji6] później mam co 3 lata.
No ja mam 40 lat... Chłopaki 17 i 15...a tu nagle niespodzianka [emoji6]
Widzę, że różnica miedzy chłopakami dwa lata jak u mnie [emoji846]
Jak wspominasz taką różnicę?
Ja uważam, że najlepsza z możliwych.
 
Witam Was w tą piękna sobotę [emoji173]
Nie śpię od godziny 3, gdyż mnie tak muliło, że musiałam przywitać się z [emoji1785][emoji1785][emoji2961][emoji2961]

A tak się cieszyłam, że nic mi nie jest [emoji1787]
Ale mam nadzieję że to jednorazowy incydent, bo ostatni posiłek zjadłam po 16 i może sama sobie to wywołałam.

Życzę Wam pięknego Dnia [emoji173]

Uuu biedna. Współczuje.
Ja dziś dla równowagi jakoś lepiej. Obudziłam się na euthyrox i udało mi się zasnac, teraz dopiero powoli wstaje ale jeszcze na wszelki wypadek zjem krakersy w lozku :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry