reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Rano Babello zarządało orzechów nerkowca
Już!
Dobra ubrałam się wzięłam psa idę szukać.
Patrzę jest żabka. Co ? Od 11 Święto.
Bąbello nie uznaje Świąt więc łazilismy z Dżekim w okolicy.
No ale siku .
Ooo Park. Chwytam za klamkę przez sweter zamknięte WC.
Byłam tak zdesperowana że poszłam w krzaki i zrobiłam siku. Nie wytrzymalabym do domu. Minęła godzina. Oo 11 idziemy do Żabki.
Ale zaraz zaraz znowu sikuuuu
Chwytam za klamkę Wc w nadziei że może ktoś otworzył ale nie .
Ta sama czynność w krzakach. Krzaki tak dobralam żeby ani kleszcz ani nie zawialo ani nikt mojego zadka nie zobaczył.
Wygramoliłam się.
Żabka otwarta !
Są !!!
Orzechy nerkowca !
Bąbello zadowolone i jeszcze budyniu mi się chce takiego śmietankowego zaraz muszę gotować 🤷‍♀️
Na szczęście w domu jest toaleta 😁
 
reklama
Ja dzisiaj mam zły dzień, jestem zmęczona fizycznie i psychicznie, tymi Mdłościami, wymiotami, leżeniem ciagle w łóżku i ogólna niemocą , a to dopiero 2 tyg ..... a ile jeszcze , jestem załamana

Mam to samo zadzwonilam do lekarza j przepisała mi coś na mdlosci.. zobaczymy czy pomoże.

Kochanie za rok o tej porze będziesz tuliła kilkumiesiecznego Bobasa. Pełna sił witalnych.
Zaczyna się nowe Życie w Tobie .
Daj sobie czas .
Te dni miną. Nie będą trwały wiecznie
W pełni rozumiem Twoja frustrację.
I ja się nie najlepiej czuje. Dzisiaj to bym tylko spała. Chłopaki pojechali do Starachowic a ja czytam leżę i śpię .
No zamierzam też posprzątać ale jeszcze nie zaczęłam :biggrin2:
Mnie strasznie mecza zapachy .
Zjeść mogę ale wyczulona się zrobiłam.
I co chwila muszę pić bo mam w gębie sucho jakbym sto lat nie piła .
Tosmy ponarzekały :-D
Tym razem Ty Chłopak a ja Dziewczyna ? :p

Też mnie męczą zapachy np gotującego rosołu A potem jem że smakiem.. pieke pieczywo w domu i też mi smierdzi I doprowadza do mdlosci..
Wszystko smierdzi nawet ja :/
 
Mam to samo zadzwonilam do lekarza j przepisała mi coś na mdlosci.. zobaczymy czy pomoże.



Też mnie męczą zapachy np gotującego rosołu A potem jem że smakiem.. pieke pieczywo w domu i też mi smierdzi I doprowadza do mdlosci..
Wszystko smierdzi nawet ja :/

Mam humus z czarnuszka. Myślę że chciałabym zjeść ale chyba nie dam rady z zapachem . Super że sama pieczywo robisz :) też ostatnio chciałam ale nie było droższy w okolicy to dałam spokój.
 
Ja dzisiaj mam zły dzień, jestem zmęczona fizycznie i psychicznie, tymi Mdłościami, wymiotami, leżeniem ciagle w łóżku i ogólna niemocą , a to dopiero 2 tyg ..... a ile jeszcze , jestem załamana
Czuję to samo, leżę od 3 tygodni, kiedy wstaję prowokuję od razu mdłości. Już nie wiem jak leżec.
 
Sorki za milion pytań , zapisała Cię na teleporadzie ? Już wszystko mi się miesza . Kiedyś się dzwoniło przyszło i już :)
No teraz to jest szalone. W sumie to pogadałam z nią jakieś 10 min chyba - dała mi skierowanie na wizytę na 30stego i powiedziała, że z recepcji się do mnie odezwą. I rzeczywiście na następny dzień zadzwonili żeby umówić godzinę na tego 30stego ;)

Wczoraj się od razu do niej na kolejną wizytę zapisywałam to było bardzo ciężko z terminem.
 
Kochanie za rok o tej porze będziesz tuliła kilkumiesiecznego Bobasa. Pełna sił witalnych.
Zaczyna się nowe Życie w Tobie .
Daj sobie czas .
Te dni miną. Nie będą trwały wiecznie
W pełni rozumiem Twoja frustrację.
I ja się nie najlepiej czuje. Dzisiaj to bym tylko spała. Chłopaki pojechali do Starachowic a ja czytam leżę i śpię .
No zamierzam też posprzątać ale jeszcze nie zaczęłam :biggrin2:
Mnie strasznie mecza zapachy .
Zjeść mogę ale wyczulona się zrobiłam.
I co chwila muszę pić bo mam w gębie sucho jakbym sto lat nie piła .
Tosmy ponarzekały :-D
Tym razem Ty Chłopak a ja Dziewczyna ? :p
Mieszkasz gdzies w okolicach Starachowic?
 
reklama
Do góry