reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja z facetem 14 lat i też mówię teściom na pani i pan [emoji1787]
@Piernik98 Ty to pisałaś jak ja byłam w poczekalni przed wizyta i w trakcie i jakoś mi umknęło...
ja dlatego uważam, ze żadne pieniądze nie są więcej warte niż święty spokój, zwłaszcza teraz.
Ja teściom tez nie mówie mamo/tato bo tez uważam, ze rodziców ma się jednych ale na szczęście przeszliśmy po prostu na ty.

z wiara zaś nie wygrasz, możesz jak zdarta płyta jedynie stanowczo odpowiadać. I dodać, ze jesli Byś zmieniła zdanie to na pewno się pierwsza o tym dowie.
 
Tak szybko ponieważ narzeczony stwierdził, że jeżeli będę się tak stresować jak teraz to oszaleje ze mną 😁😁 i on wybrał termin ale nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy 😊
;)
Mi lekarka poleciła za 3 tygodnie, a ze chciałam do niej bardzo to mi w to graj ;)
zwłaszcza, ze za 3 tygodnie moga być tylko dobre wieści - 3 dni przed pierwsza rocznica ślubu ^^
 
Ja z facetem 14 lat i też mówię teściom na pani i pan [emoji1787]
No moi pod tym względem wyluzowani bo od razu się przedstawili po imieniu i żebym im tak mówiła ;) nie bardzo mi to wychodzi, jednak najczęściej stosuje formę bezosobowa ;p
Ale my się poznaliśmy jak już byłam mocno dorosła to tez mi się wydaje, ze inaczej niż jak chodzi o związek nastolatków ;) a pozniej ciężko to zmienić ;)
 
reklama
Do góry