reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ostatnio przeczytałam, że kobieta w ciąży staje się "dobrem wspólnym" czy jakoś tak i każdy rości sobie prawo do pouczania 🤦‍♀️ Ja bym wybuchła, i bez ciąży jestem nerwowa 😂
Tak dokladnie tak jest. To bedzie moje w sumie 1 dzieciątko i kazdy mnie poucza i mowi co mam robic, jak mam robic, jak ta osoba robila itp. Mam dosc sluchania tego. Kazdy przypadek jest inny. Dodatkowo mam teraz mdlosci i problem z apetytem to tesciowa sie wrecz obraza ze odmawiam jedzenia "Bo jak nie bede jadla nie bede miala sil" przy czym ona twierdzi ze w kazdej z 4 ciaz wymiotowala i na poczatku po 10 kilo schudla 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ogolnie z tym tez jest problem bo ona ma nadwage a ja ile bym nie jadla to nie tyje i wmawia mi ze i tak sie roztyje bo tak w ciazy jest 🤷‍♀️🤦‍♀️🙈
 
reklama
Tak dokladnie tak jest. To bedzie moje w sumie 1 dzieciątko i kazdy mnie poucza i mowi co mam robic, jak mam robic, jak ta osoba robila itp. Mam dosc sluchania tego. Kazdy przypadek jest inny. Dodatkowo mam teraz mdlosci i problem z apetytem to tesciowa sie wrecz obraza ze odmawiam jedzenia "Bo jak nie bede jadla nie bede miala sil" przy czym ona twierdzi ze w kazdej z 4 ciaz wymiotowala i na poczatku po 10 kilo schudla 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ogolnie z tym tez jest problem bo ona ma nadwage a ja ile bym nie jadla to nie tyje i wmawia mi ze i tak sie roztyje bo tak w ciazy jest 🤷‍♀️🤦‍♀️🙈

Może Ci zazdrości figury i chce Cię utuczyć na siłę ? 😂🙊 Ja nie wiem, u starszego pokolenia wciąż pokutuje przeświadczenie, że w ciąży trzeba jeść za dwoje :/ Wszystkie moje ciotki takie mądrości przekazują 😂 A ja jem ile mogę i kiedy mogę, na razie z apetytem słabo, zresztą przed ciążą też jadłam mało, to nie zacznę nagle się opychać przecież 🙄
 
Może Ci zazdrości figury i chce Cię utuczyć na siłę ? 😂🙊 Ja nie wiem, u starszego pokolenia wciąż pokutuje przeświadczenie, że w ciąży trzeba jeść za dwoje :/ Wszystkie moje ciotki takie mądrości przekazują 😂 A ja jem ile mogę i kiedy mogę, na razie z apetytem słabo, zresztą przed ciążą też jadłam mało, to nie zacznę nagle się opychać przecież 🙄
Szczerze...sadze ze tak jest ze zazdrosci mi tego i probuje na sile utuczyc. Mojej mamie zreszta tez 🙈 a mam to wlasnie po niej. Generalnie troche jej nie wychodzi z tym zeby mnie upaść bo schudlam juz prawie 2kg...chyba jej przykro i tego nie akceptuje 😂😂😂 ale te teksty typu bo sie zaraz złamie na pół albo same kosteczki zostaną a siebie nazywa grubą zapychajac sie chrupkami z nutella juz powoli przestaja mnie bawic...
 
Szczerze...sadze ze tak jest ze zazdrosci mi tego i probuje na sile utuczyc. Mojej mamie zreszta tez 🙈 a mam to wlasnie po niej. Generalnie troche jej nie wychodzi z tym zeby mnie upaść bo schudlam juz prawie 2kg...chyba jej przykro i tego nie akceptuje 😂😂😂 ale te teksty typu bo sie zaraz złamie na pół albo same kosteczki zostaną a siebie nazywa grubą zapychajac sie chrupkami z nutella juz powoli przestaja mnie bawic...

Mieszkacie razem? :)
 
To chyba do mnie pytanie? Ułożenie posladkowe :( za 5dni minie równo 1,5 roku od porodu, a ogólnie odstęp między porodami będzie 2lata i miesiąc.
Tak tylko tel mi się na chwilę zawiesił i coś namieszal😉
To u mnie synek 4maja będzie miał 19mies więc odstęp między porodami podobny...a u mnie leżałam tydzień w szpitalu bo nic nie działo w 41tyg i 4dni próbowali wywołać poród ale na szczęście pojawił się mądrzejszy lekarz i szybko podjął decyzję bo po dokładnym usg wyszło że dzidziuś ma 4kg 😎a ja raczej drobniejsza jestem.I na szczęście bo miał więcej 4450g i 60cm.
W szpitalu mnie olewali bo chodziłam do lekarza który nie pracował w tym szpitalu.😐teraz moja gin namawia mnie na szpital w Łodzi lub Warszawa w większych miastach lekarze bardziej są za vabac.tylko trochę się boje ze drugie dziecko też będzie duże...
 
Tak dokladnie tak jest. To bedzie moje w sumie 1 dzieciątko i kazdy mnie poucza i mowi co mam robic, jak mam robic, jak ta osoba robila itp. Mam dosc sluchania tego. Kazdy przypadek jest inny. Dodatkowo mam teraz mdlosci i problem z apetytem to tesciowa sie wrecz obraza ze odmawiam jedzenia "Bo jak nie bede jadla nie bede miala sil" przy czym ona twierdzi ze w kazdej z 4 ciaz wymiotowala i na poczatku po 10 kilo schudla 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ogolnie z tym tez jest problem bo ona ma nadwage a ja ile bym nie jadla to nie tyje i wmawia mi ze i tak sie roztyje bo tak w ciazy jest 🤷‍♀️🤦‍♀️🙈
Wspolczuje i Cie rozumiem. Ja opieprzylan tescia 3 dni temu i nie odzywa sie do mnie.. prosilam zeby nie robil smierdzacych rzeczy na razie chociaz przez miesiac.. zeby pomogli bo mecza mnie te mdlosci. To sie smial i wybuchlam. Jeszcze mi powiedzial ze jem smieci bo zjadlam zupke chinka na nic innego nie mialam ochoty. A i ze powinnam jesc za dwoch i isc nabrac swiezego powoetrza. I to mowi osoba z cukrzyca ktora nie patrzy co je tylko obzera sie kielbasami golonkami itp i lezy caly dzien i nie pracuje i wstaje tylko do kuchni i kibla a zakupy robic musi tesciowa bo ja wysyla 🤦🏼‍♀️Ja pracuje zdalnie w domu i z tego co czytalam nie wolno jesc za dwoch.
 
Wspolczuje i Cie rozumiem. Ja opieprzylan tescia 3 dni temu i nie odzywa sie do mnie.. prosilam zeby nie robil smierdzacych rzeczy na razie chociaz przez miesiac.. zeby pomogli bo mecza mnie te mdlosci. To sie smial i wybuchlam. Jeszcze mi powiedzial ze jem smieci bo zjadlam zupke chinka na nic innego nie mialam ochoty. A i ze powinnam jesc za dwoch i isc nabrac swiezego powoetrza. I to mowi osoba z cukrzyca ktora nie patrzy co je tylko obzera sie kielbasami golonkami itp i lezy caly dzien i nie pracuje i wstaje tylko do kuchni i kibla a zakupy robic musi tesciowa bo ja wysyla 🤦🏼‍♀️Ja pracuje zdalnie w domu i z tego co czytalam nie wolno jesc za dwoch.

Je się dla dwojga, a nie za dwojga 😁 I ja się tego trzymam, zwracam uwagę po prostu na to co jem, staram się nie jeść niezdrowo (chociaż garsteczka chipsów czasem wleci 🙈)
 
Hej Dziewczyny. Ja się stresuję znowu tym brakiem objawów. Dzisiaj wg OM 6+1.
Wizytę prywatną mam we wtorek 5 maja. Zarezerwowałam sobie potem po 3 tygodniach i po kolejnych trzech już na prenatalne. Jak wariatka 3 wizyty do przodu ale boję się że nie będzie wolnych terminów do lekarza, a nie wiem jak to działa w przypadku ciężarnych i regularnych wizyt [emoji848]
Podobno chodzi się do gina raz na miesiąc? Ale to by mi wyszło jedna za miesiąc a kolejna na prenatalne po zaledwie dwóch tygodniach więc chyba lepiej każda co 3 tyg? Sorry za takie głupie rozkminy [emoji13]
Ja mam 6 równe i też żadnych objawów do tego jeszcze nie byłam na żadnym usg. Ani wymiotów,ani mdłości, ani zachcianek..cycki lekko się powiekszyły ale nie bolą. Też mnie to martwi i czekam niecierpliwie do 5 maja... Czy zobacze coś na usg...
 
reklama
Do góry