reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ginekolodzy badali mi piersi 2x w życiu, tak to sobie sama badam co miesiac. Skierowania na usg nigdy nie dostalam, mialam zrobic prywatnie przed druga ciaza i nei zdazylam, a teraz troche slabo latac po lekarzach... ALe czuje ze powinnam... Naprawde kazda z was miala juz wykonane usg piersi? w jakim wieku po raz pierwszy? W pierwszej ciazy ZADEN lekarz mi nic o tym usg nie mowil, ze mam zrobic, dopiero o ciazy bylo wiecej glosno o tym chociazby na instagramie,
 
Jajo zniosę do tej 16.20 :D

aktualnie nałożyłam maseczkę na buzie i maluje paznokcie żeby czas zabić. Tyle dobrego, ze akurat dwie bliskie koleżanki do mnie zaczęły pisac, Was mam to jakoś doleci ten czas. Bo pracy tyle co nic.
aaaaaaa. Ja takiego ludzika jeszcze nie zobaczę ale chce serduszko tak bardzo <3

a @martini6 powiedz mi Ty na NFZ prenatalne? A jeśli tak to jaki masz powód?

Nie nie ja prywatnie wszystko. Lekarz ten od usg dziś mi wyznaczył. Wiec niestety troszkę płace za wszystko ale trudno.... tak wyczekane bejbi zniesiemy te koszta 😜
 
Ja pierwsze ugs piersi miałam w wieku 20lat zlecił mi gin zanim przepisał mi tab anty.I tak co 2lata zalecal mi wykonywać usg i dać mu do wglądu czy nic się nie dzieje...Łącznie usg miałam już 3razy w zyciu i teraz też się zapisałam bo dwa lata temu wykryto u mnie 3guzki, na szczęście po biopsji to nic groźnego ale do kontroli Dziewczyny badajcie się🙂
 
Nie nie ja prywatnie wszystko. Lekarz ten od usg dziś mi wyznaczył. Wiec niestety troszkę płace za wszystko ale trudno.... tak wyczekane bejbi zniesiemy te koszta 😜
a nie no, jak będzie trzeba to też zapłacę. Ale LuxMed wspopracuje z nfz to się zastanawiam czy uda mi się jakoś zakręcić i namówić lekarkę, że mi się należy :p
 
Ja okolice Krakowa ;) 25 km od centrum
Oo ja tez okolice Krakowa :) w ktorym kierunku mieszkasz?
Ginekolodzy badali mi piersi 2x w życiu, tak to sobie sama badam co miesiac. Skierowania na usg nigdy nie dostalam, mialam zrobic prywatnie przed druga ciaza i nei zdazylam, a teraz troche slabo latac po lekarzach... ALe czuje ze powinnam... Naprawde kazda z was miala juz wykonane usg piersi? w jakim wieku po raz pierwszy? W pierwszej ciazy ZADEN lekarz mi nic o tym usg nie mowil, ze mam zrobic, dopiero o ciazy bylo wiecej glosno o tym chociazby na instagramie, no ale nie udalo sie..


Super! Bardzo sie ciesze! ;) juz 9tc to chyba masz termin masz na sam poczatek grudnia? ;)
Jaki slodki zarodek!
Ja miałam badane piersi raz tylko u gina, usg nigdy. Wybieralam sie, ale nie dotarlam.
 
Kurczę ja nie wiem właśnie gdzie rodzic ale powiem szczerze jeszcze nie myślałam o tym. Znajome różnie rodziły jedna w matce Polce inne w salve prywatnie.
Koleżanka rok temu rodziła w Matce Polce i byla zadowolona Wiem że mamy czas jeszcze😉 ale jestem po jednym cc i jeśli nie będzie przeciwwskazań chciałabym urodzić naturalnie a w szpitalach w mojej okolicy lekarze dla ich świętego spokoju wola zrobić drugie cięcie....
 
reklama
U mnie dziś jakies lekkie brązowe plamienie. W poprzedniej ciąży jak.takie miałam to pedzilismy na dodatkowa wizyte, a teraz jakos mam taki spokoj wewnetrzny, ze co.ma być to będzie. Jedynie zastanawiam sie czy nie zacząć brac duphastonu, ale mam niewiele. Wizyta pierwsza we wtorek.
 
Do góry