reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
W środę mam wizytę zobaczymy co mi powie lekarz, trochę mnie uspokoilyście A wtedy faktycznie nie jadłam kolacji...
Koniecznie daj znać co powie lekarz 😉 ja mam nadzieję że u mnie tych ciał ketonowych na kolejnym badaniu już nie będzie bo też się zestresowałam 🤦‍♀️

A tak wogole z jakich miast jesteście ?
Ja jestem z Poznania 😁
Ja z Krakowa.

Hello Mamuśki ! Witam się z Wami mam całe 2 cm i cudownie bijące serduszko, mamusia aż się popłakała 😜🥰 widać u mnie już główkę i raczki, nóżki chodź jesteśmy dopiero w 9 tc 😉 krwiak jeszcze jest ale Pan Doktor kazał się nim już nie przejmować tylko odpoczywać a on sam z czasem się wchłonie. Aaaaa ale się cieszę 😜😁😁😍❤️🥰😍🥰😍❤️
Serdeczne gratulacje 😍 rośnijcie zdrowo 😍😍😍
 
Jajo zniosę do tej 16.20 :D

aktualnie nałożyłam maseczkę na buzie i maluje paznokcie żeby czas zabić. Tyle dobrego, ze akurat dwie bliskie koleżanki do mnie zaczęły pisac, Was mam to jakoś doleci ten czas. Bo pracy tyle co nic.
aaaaaaa. Ja takiego ludzika jeszcze nie zobaczę ale chce serduszko tak bardzo <3

a @martini6 powiedz mi Ty na NFZ prenatalne? A jeśli tak to jaki masz powód?
 
reklama
Do góry