reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Powinnaś wykonać
Mam pytanie[emoji6]czy wasi ginekolodzy badają wam piersi a może proponują usg piersi lub wydają skierowanie?Czy może wykonujecie usg na tzw.wlasna rękę?[emoji848]Jak myślicie czy jesli od mojego ostatniego usg minęło 2lata powinnam w tej ciąży również wykonać?co myślicie....
 
Dodaj babo to zdjecie bo oszaleje 😂😂😂 i gratuluje oczywiscie. Az cieplo na serduszku 🥰
Kurcze nie wiem czemu nie moge przez tel dodac musiałam wejść na laptopa aby dodać :/
95322946_3083406895053615_6748606374751502336_n.jpg
 
Mam pytanie😉czy wasi ginekolodzy badają wam piersi a może proponują usg piersi lub wydają skierowanie?Czy może wykonujecie usg na tzw.wlasna rękę?🤔Jak myślicie czy jesli od mojego ostatniego usg minęło 2lata powinnam w tej ciąży również wykonać?co myślicie....
Ginekolodzy badali mi piersi 2x w życiu, tak to sobie sama badam co miesiac. Skierowania na usg nigdy nie dostalam, mialam zrobic prywatnie przed druga ciaza i nei zdazylam, a teraz troche slabo latac po lekarzach... ALe czuje ze powinnam... Naprawde kazda z was miala juz wykonane usg piersi? w jakim wieku po raz pierwszy? W pierwszej ciazy ZADEN lekarz mi nic o tym usg nie mowil, ze mam zrobic, dopiero o ciazy bylo wiecej glosno o tym chociazby na instagramie, no ale nie udalo sie..

Hello Mamuśki ! Witam się z Wami mam całe 2 cm i cudownie bijące serduszko, mamusia aż się popłakała 😜🥰 widać u mnie już główkę i raczki, nóżki chodź jesteśmy dopiero w 9 tc 😉 krwiak jeszcze jest ale Pan Doktor kazał się nim już nie przejmować tylko odpoczywać a on sam z czasem się wchłonie. Aaaaa ale się cieszę 😜😁😁😍🥰😍🥰😍
Super! Bardzo sie ciesze! ;) juz 9tc to chyba masz termin masz na sam poczatek grudnia? ;)
Jaki slodki zarodek!
 
Ginekolodzy badali mi piersi 2x w życiu, tak to sobie sama badam co miesiac. Skierowania na usg nigdy nie dostalam, mialam zrobic prywatnie przed druga ciaza i nei zdazylam, a teraz troche slabo latac po lekarzach... ALe czuje ze powinnam... Naprawde kazda z was miala juz wykonane usg piersi? w jakim wieku po raz pierwszy? W pierwszej ciazy ZADEN lekarz mi nic o tym usg nie mowil, ze mam zrobic, dopiero o ciazy bylo wiecej glosno o tym chociazby na instagramie, no ale nie udalo sie..


Super! Bardzo sie ciesze! ;) juz 9tc to chyba masz termin masz na sam poczatek grudnia? ;)
Ja mam badane piersi raz w roku a zaczeli mi badać jakieś 4 lata temu (26 lat) odkąd mam innego ginekologa.
 
Ginekolodzy badali mi piersi 2x w życiu, tak to sobie sama badam co miesiac. Skierowania na usg nigdy nie dostalam, mialam zrobic prywatnie przed druga ciaza i nei zdazylam, a teraz troche slabo latac po lekarzach... ALe czuje ze powinnam... Naprawde kazda z was miala juz wykonane usg piersi? w jakim wieku po raz pierwszy? W pierwszej ciazy ZADEN lekarz mi nic o tym usg nie mowil, ze mam zrobic, dopiero o ciazy bylo wiecej glosno o tym chociazby na instagramie, no ale nie udalo sie..


Super! Bardzo sie ciesze! ;) juz 9tc to chyba masz termin masz na sam poczatek grudnia? ;)
Jaki slodki zarodek!

Tak jakoś 6-8 grudnia dokładnie w sumie mi lekarz nie powiedział :p 28 maja już jestem zapisana na badania prenatalne ❤️
 
reklama
Ginekolodzy badali mi piersi 2x w życiu, tak to sobie sama badam co miesiac. Skierowania na usg nigdy nie dostalam, mialam zrobic prywatnie przed druga ciaza i nei zdazylam, a teraz troche slabo latac po lekarzach... ALe czuje ze powinnam... Naprawde kazda z was miala juz wykonane usg piersi? w jakim wieku po raz pierwszy? W pierwszej ciazy ZADEN lekarz mi nic o tym usg nie mowil, ze mam zrobic, dopiero o ciazy bylo wiecej glosno o tym chociazby na instagramie, no ale nie udalo sie..


Super! Bardzo sie ciesze! ;) juz 9tc to chyba masz termin masz na sam poczatek grudnia? ;)
Jaki slodki zarodek!
Ja od jakiś 5-6lat robię raz w roku usg piersi prywatnie , teraz robiłam miesiąc temu...
 
Do góry