reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Pięknie [emoji7]
Może i u mnie w takim razie 5+6 będzie szansa na serduszko jutro. Jak długie masz cykle?
Dziewczyny jest Mały kropek z serduszkiem! !!!!!! [emoji173]
Uroczyście oświadczam przestać panikowac .
Daj Boże żeby teraz było dobrze !!!
Ciąża z zgodna Om z USG 6+1.
Jestem szczęśliwa . Pomalutku się cieszę ....
 
Dziewczyny jest Mały kropek z serduszkiem! !!!!!! ❤
Uroczyście oświadczam przestać panikowac .
Daj Boże żeby teraz było dobrze !!!
Ciąża z zgodna Om z USG 6+1.
Jestem szczęśliwa . Pomalutku się cieszę ....
Super 😁 oby było więcej takich wiadomości, mam nadzieję że moja środowa wizyta też się skończy dobrze 😁
 
reklama
Nie można z tego co wiem Sudafedu w ciąży używać

No ja różnie slyszalam, że można bo działa punktowo. Uzywam raz dziennie na noc, ale spróbuje dziś nie brać.. zobaczę jak będzie. Niestety sól morska nie pomaga :(

Mam taką migrenę od podstawówki. Wymiotuję, mam zaburzenie widzenia, obraz mi lata, miga, ból głowy nie do wytrzymania.
Ale to chyba nie objaw ciąży. Pierwszy raz Ci się zdarzyło?

Ostatnia migrena mialam karmiac piersia A wcześniej w ciazy, nie mam migrena, a nawet bóle głowy to rzadkość u mnie.
 
Do góry