reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Moze z mojej strony to zle zabrzmi ale skoro nie chcieliscie wiecej dzieci to mozna bylo pomyslec nad lepsza metoda lub pigulki+prezerwatywy. Same pigulki dobrze i umiejetnie stosowane daja 99% zabezpieczenia i sama jestem tego przykladem bo stosowalam 3 lata. W tym nawet czasem zdarzylo sie pominac i nie zaszlam a odstawilam i ciaza w 1 cyklu. Takze...krzyczcie na mnie ale trzeba poniesc odpowiedzialnosc mpim zdaniem a pomysl z aborcją jak zostal wyzej podany bo mnie mam ze o to chodzilo to jest chory w takim wypadku.
Ja z moim praktycznie na dniach chcemy się rozstać. Między nami jest źle od tamtego roku. Mamy kochana córeczkę i nie planowaliśmy kolejnego dziecka. Ale wiadomo, jak w każdym związku są i dobre dni. I właśnie w taki dzień zaszłam w ciążę. Jestem przerażona obecną sytuacja życiowa ale nigdy nie usunę dziecka. Mogłabym pod mostem mieszkać ale wychowam na ile będę mogła bo jeśli tak bardzo kocham Alicję, tak samo będę kochała kolejne dziecko.. Co by się nie działo, to dziecko nie jest niczemu winne. Ani problemów między rodzicami, ani sytuacji materialnej ani " chce wtedy zajść a nie teraz".
 
reklama
Do góry