reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny jestem po 😊 jak na ten etap wszystko dobrze, ciąża jest, serduszko bije 😍 z Om wychodziło mi 7+1, a z USG 6+4 😊
Dołączam fotkę 💓
 

Załączniki

  • IMG_20200423_192926.jpg
    IMG_20200423_192926.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 92
reklama
Ja z moim praktycznie na dniach chcemy się rozstać. Między nami jest źle od tamtego roku. Mamy kochana córeczkę i nie planowaliśmy kolejnego dziecka. Ale wiadomo, jak w każdym związku są i dobre dni. I właśnie w taki dzień zaszłam w ciążę. Jestem przerażona obecną sytuacja życiowa ale nigdy nie usunę dziecka. Mogłabym pod mostem mieszkać ale wychowam na ile będę mogła bo jeśli tak bardzo kocham Alicję, tak samo będę kochała kolejne dziecko.. Co by się nie działo, to dziecko nie jest niczemu winne. Ani problemów między rodzicami, ani sytuacji materialnej ani " chce wtedy zajść a nie teraz".

Może spróbujcie zawalczyć? Jednak w tym momencie oboje powinniście ponieść konsekwencje. Czesto ciąża scala związek na nowo.
 
Jestescie przesądne? Ja nie ale moja mama strasznie. I zrobilam sobie takie jakies glupie zdjecie z filtrem ze snapczata i jej wyslalam a ona zebym nie robila takich zdjec itp bo przesądy 😅 i w sumie zestresowala mnie czyms takim. Ja w to nie wierze ale jak mi ktos juz wmawia cos takiego to sie dziwnie czuje. Ale jak zaczelam czytac te wszystkie ciazowe przesady to wychodzi ze nie mozna w ciazy nic 🤣 ani nosic szalika ani naszyjnika ani patrzec w lustro ani kapac sie w pachnacym zelu czy nawet pic wody mineralnej...takze no ja nie wierze a jak wy?
 
I jeszcze jedno. Kapiecie sie w wannie normalnie czy pod prysznicem. Czytalam ze w ciazy powinno sie raczej pod prysznicem a jesli w wannie to temp max 38. Czyli generalnie jak bede miec wode ponizej 38° to moge na spokojnie sobie polezec? Wybaczcie masą pytan ale wiecie ostroznosci nigdy za wiele 😅🤣🙈
 
Jestescie przesądne? Ja nie ale moja mama strasznie. I zrobilam sobie takie jakies glupie zdjecie z filtrem ze snapczata i jej wyslalam a ona zebym nie robila takich zdjec itp bo przesądy 😅 i w sumie zestresowala mnie czyms takim. Ja w to nie wierze ale jak mi ktos juz wmawia cos takiego to sie dziwnie czuje. Ale jak zaczelam czytac te wszystkie ciazowe przesady to wychodzi ze nie mozna w ciazy nic 🤣 ani nosic szalika ani naszyjnika ani patrzec w lustro ani kapac sie w pachnacym zelu czy nawet pic wody mineralnej...takze no ja nie wierze a jak wy?
Nie wierzę i nikt mi nie jest niczego takiego w stanie wmówić. Prędzej się irytuje, że ktoś mi pierdoły gada :p
 
reklama
Do góry