reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Wow! Który tydzień? Przy tylu już serduszko będzie teraz!
Czemu ja mam tylko betę 602? [emoji22][emoji852][emoji28]
z aplikacji 5+6 dzisiaj (z drugiej 6+0)

Miejmy nadzieje, że będzie :)

A który Ty masz tydzień? Zreszta te normy są szerokie wiec spokojnie, zawsze może być ciut młodsza ciaza. Najważniejsze, ze rośnie ;)
 
reklama
Tak, akurat gorące kąpiele nie są zalecane
I jeszcze jedno. Kapiecie sie w wannie normalnie czy pod prysznicem. Czytalam ze w ciazy powinno sie raczej pod prysznicem a jesli w wannie to temp max 38. Czyli generalnie jak bede miec wode ponizej 38° to moge na spokojnie sobie polezec? Wybaczcie masą pytan ale wiecie ostroznosci nigdy za wiele [emoji28][emoji1787][emoji85]
 
Dziewczyny wiecie może co to oznacza pod tym pęcherzykiem żółtkowym? Te nieprawidłowości? Lekarz nic nie mówił i nie wiem czy się martwić..
 

Załączniki

  • IMG_20200423_195040.jpg
    IMG_20200423_195040.jpg
    2,6 MB · Wyświetleń: 95
reklama
A to nie jest wymieniony rodzaj cechy która miałaby być nieprawidłowa? W sensie, np kształt, echogeniczność, etc?
Tak myślę. A Tobie nic nie wpisał
Dziewczyny wiecie może co to oznacza pod tym pęcherzykiem żółtkowym? Te nieprawidłowości? Lekarz nic nie mówił i nie wiem czy się martwić..
 
Do góry