reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

[emoji3590]

I tak nie mamy już wpływu teraz na nic , szczególnie na tak wczesnym etapie.

Nie sadze tak do końca. Ja dzięki pilnowaniu usg okazało się ze mam krwiaka i teraz muszę leżeć i się oszczędzać wiec gdybym tego nie zrobiła mogłabym poronic. Dziewczyny chodzą na betę kontrolują czy jest okej albo idą mega wcześnie do lekarza żeby przepisał jak coś leki bo wiedza ze maja problemy wiec mamy na to wpływ i ważne ze walczymy wiadomo, ze może się wiele zdarzyć ale walczymy a nie co ma być to będzie. Trzeba być dobrej myśli do samego końca.
 
reklama
Jestem po !
Narazie jest pęcherzyk w macicy i ma 5 mm , ginekolog powiedział że jak na ten etap ciąży to jak najbardziej prawidłowo, a no i nie mam torbieli ! Jakieś pozostałości zostały.

A mężowi napisałam takiego smsa, bo on też na zawał schodził A niestety nie ma go w domku [emoji3059][emoji3059]

Karta i cytologia na następnej wizycie 06.05.2020 bo powiedział że po cytologii można krwawić i nie chcę mnie straszyć.

Dostałam skierowanie na badania krwi jeszcze.Zobacz załącznik 1109848
Bardzo się cieszę z takich dobrych wieści 😊 gratulację dla mamusi i tatusia ❤
 
Jestem po !
Narazie jest pęcherzyk w macicy i ma 5 mm , ginekolog powiedział że jak na ten etap ciąży to jak najbardziej prawidłowo, a no i nie mam torbieli ! Jakieś pozostałości zostały.

A mężowi napisałam takiego smsa, bo on też na zawał schodził A niestety nie ma go w domku [emoji3059][emoji3059]

Karta i cytologia na następnej wizycie 06.05.2020 bo powiedział że po cytologii można krwawić i nie chcę mnie straszyć.

Dostałam skierowanie na badania krwi jeszcze.Zobacz załącznik 1109848

Jaka urocza wiadomosc! 🥰 ciesze sie ze wszystko idzie w dobra strone!
 
A ja wam powiem, że czuję się jak we śnie, nie wierzę, że jestem w ciąży. Boję się, że ten sen pryśnie jak mydlana bańka. Chyba ciężko będzie mi uwierzyć przez całą ciszę o ile będzie dobrze.
Moja droga ja do tej pory nie mogę uwierzyć. Cały czas to do mnie nie dochodzi. Troche czuje sie jakby to sie dzialo obok.. 🤭
11.10 🥰🥰🥰 tym razem moj lekarz wiec mnie przyjmie 🤣


Tak sie fatalnie teraz czuje. Kolejny wieczor i kolejne zle samopoczucie. Slabo mi jak nie wiem ze musili mnie z dywani podnosic bo nie dalam rady, okropny bol glowy i mdlosci. Łudzilam sie ze chociaz ciaze dobrze zniose a zapowiada sie ze bede sie tak samo zle czuc jak moja mama za kazdym razem jak w ciazy byla...super. Opisy objawow ciazowych w internecie to jedno a jak sie odczuwa na sobie to zupelnie inna sprawa. Wiadomo ciaza planowana ale serio nie sadzilam ze mozna sie tak fatalnie czuc...
Tez tak mam. Meczy mnie to strasznie. Planowalam mieć wiecej dzieci, ale szczerze po tym jak fatalnie się czuje to nie wiem już. Nie sadzilam, że tak będzie. Myslalam ze np. Rano mdłości i potem caly dzien super. A nie, ze ja rano wymiotuję i caly dzien nie moge sie podnieść... Czasem az mysle ze bede zla mama jak juz takie cos mnie pokonuje...
Jestem po !
Narazie jest pęcherzyk w macicy i ma 5 mm , ginekolog powiedział że jak na ten etap ciąży to jak najbardziej prawidłowo, a no i nie mam torbieli ! Jakieś pozostałości zostały.

A mężowi napisałam takiego smsa, bo on też na zawał schodził A niestety nie ma go w domku [emoji3059][emoji3059]

Karta i cytologia na następnej wizycie 06.05.2020 bo powiedział że po cytologii można krwawić i nie chcę mnie straszyć.

Dostałam skierowanie na badania krwi jeszcze.Zobacz załącznik 1109848

Jeeeej jak cudownie ❤️ tak czulam ze mogą Ci zniknąć torbiele. Moja bratowa tak miala przy każdej ciazy :) gratulacje ❤️ dla tatusia tez :)
Ja mam właśnie 2 tyg różnicy. Oby skończyło się to tak jak u Ciebie! A miałaś reguralnie cykle?
Dopiero w kwietniu 2019 odstawiłam tabletki. Wiec były potem srednio regularne. Miedzy 30-36 dni. W tym cyklu co sie udalo robiłam testy owulacyjne. Owulacja wyszła mi w 18 dniu cyklu :) wiec obstawiam ze bylby 34-36dni :)
 
Nie sadze tak do końca. Ja dzięki pilnowaniu usg okazało się ze mam krwiaka i teraz muszę leżeć i się oszczędzać wiec gdybym tego nie zrobiła mogłabym poronic. Dziewczyny chodzą na betę kontrolują czy jest okej albo idą mega wcześnie do lekarza żeby przepisał jak coś leki bo wiedza ze maja problemy wiec mamy na to wpływ i ważne ze walczymy wiadomo, ze może się wiele zdarzyć ale walczymy a nie co ma być to będzie. Trzeba być dobrej myśli do samego końca.
Tak, oczywiście, że mamy wplyw pod tym kątem, żeby kontrolować, badać, zapobiegac, leczyć itd . Ale nie mamy wpływu na to jak będzie rozwijal się zarodek. Jesli jest uszkodzony, to niczym tego nie 'naprawimy' . Żadnymi lekami, badaniami itd. Miałam bardziej to na myśli.
 
11.10 🥰🥰🥰 tym razem moj lekarz wiec mnie przyjmie 🤣


Tak sie fatalnie teraz czuje. Kolejny wieczor i kolejne zle samopoczucie. Slabo mi jak nie wiem ze musili mnie z dywani podnosic bo nie dalam rady, okropny bol glowy i mdlosci. Łudzilam sie ze chociaz ciaze dobrze zniose a zapowiada sie ze bede sie tak samo zle czuc jak moja mama za kazdym razem jak w ciazy byla...super. Opisy objawow ciazowych w internecie to jedno a jak sie odczuwa na sobie to zupelnie inna sprawa. Wiadomo ciaza planowana ale serio nie sadzilam ze mozna sie tak fatalnie czuc...

Ja dopiero 18.20 ☹️ chyba mam najpóźniej 😂
 
reklama
Tak, oczywiście, że mamy wplyw pod tym kątem, żeby kontrolować, badać, zapobiegac, leczyć itd . Ale nie mamy wpływu na to jak będzie rozwijal się zarodek. Jesli jest uszkodzony, to niczym tego nie 'naprawimy' . Żadnymi lekami, badaniami itd. Miałam bardziej to na myśli.

Rozumiem no tak na to nie mamy niestety wpływu :(
 
Do góry