reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dzięki dziewczyny za dobre słowa! Mam nadzieje ze za dwa tygodnie będzie już więcej widać, i dalej wszystko będzie się rozwijać prawidłowo [emoji3059][emoji173]

Wierzę że każda z nas dotrwa do tego grudnia [emoji173]
Te strachy że przed każdą wizyta będą chyba zawsze.

Tak. Będą. I jak się urodzi też będą. Już zawsze będą :D
I tego nam życzę :)
 
Jest nadzieja? Nie jest za duży i nie kwalifikuje się na pustke ? Ciekawe czy takie puste pęcherzyki więcej rosną.
Człowiek niby uczony ale jak człowiek czegoś bardzo pragnie to rozum robi się krótki.
Duphastonu mi nie dał.
Uważa, że wszystko jest w porządku.
Moga rosnac.. czasami niestety. Ale u Ciebie to jeszcze pecherzyk zoltkowy musi sie pojawic a to okolo 10 mm takze kwestia kilku dni i bedzie zarodek 🥰
 
Moja droga ja do tej pory nie mogę uwierzyć. Cały czas to do mnie nie dochodzi. Troche czuje sie jakby to sie dzialo obok.. 🤭

Tez tak mam. Meczy mnie to strasznie. Planowalam mieć wiecej dzieci, ale szczerze po tym jak fatalnie się czuje to nie wiem już. Nie sadzilam, że tak będzie. Myslalam ze np. Rano mdłości i potem caly dzien super. A nie, ze ja rano wymiotuję i caly dzien nie moge sie podnieść... Czasem az mysle ze bede zla mama jak juz takie cos mnie pokonuje...


Jeeeej jak cudownie ❤ tak czulam ze mogą Ci zniknąć torbiele. Moja bratowa tak miala przy każdej ciazy :) gratulacje ❤ dla tatusia tez :)

Dopiero w kwietniu 2019 odstawiłam tabletki. Wiec były potem srednio regularne. Miedzy 30-36 dni. W tym cyklu co sie udalo robiłam testy owulacyjne. Owulacja wyszła mi w 18 dniu cyklu :) wiec obstawiam ze bylby 34-36dni :)
Ja chcialam miec 4 dzieci a tu 7 tydzien ciazy i ja juz ledwo zyje. Licze ze to po prostu 1 trymestr taki ciezki i pozniej przejdzie. Obysmy mogly cieszyc sie ciązami bez tych dolegliwosci 😊
 
I tu przyznaje rację.
To samo powiedział mi dzisiaj lekarz.
Żadne leki nic nie zadziala. Nawet najlepsze bo to tylko placebo
Choćbym plackiem leżała. Jeśli jest wada między komórkami. Natura robi swoje ....
No chyba ze chodzi o duphaston. Bo jednak wiele kobiet ma problem utrzymac ciaze mimo ze zarodek a pozniej dziecko zdrowe. Niekotorzy potrzebuja pomocy bo wlasnie jest taki problem albo jak sa jakies mutacje to tez bez lekow ani rusz mimo ze zarodek jest ok to mozna poronic bez lekow.
 
reklama
To jednak caly dzien mnie zbieralo na napad lękowy 😭 bez lekow jestem juz 2 miesiac i zle to znosze ide wlasnie na spacer szybkim chodem. Zawsze mi sie lepiej robi. Najgorsze ze mnie tak bierze z niczego. 0 stresu a jednak
Od czego ta nerwica leniwa jak mige spytać?

11.10 🥰🥰🥰 tym razem moj lekarz wiec mnie przyjmie 🤣


Tak sie fatalnie teraz czuje. Kolejny wieczor i kolejne zle samopoczucie. Slabo mi jak nie wiem ze musili mnie z dywani podnosic bo nie dalam rady, okropny bol glowy i mdlosci. Łudzilam sie ze chociaz ciaze dobrze zniose a zapowiada sie ze bede sie tak samo zle czuc jak moja mama za kazdym razem jak w ciazy byla...super. Opisy objawow ciazowych w internecie to jedno a jak sie odczuwa na sobie to zupelnie inna sprawa. Wiadomo ciaza planowana ale serio nie sadzilam ze mozna sie tak fatalnie czuc...

Każda ciąża inna moja mama we wszystkich 3 ciazach czul A się dobrze z tym ze ostatni poród (że mna) przedwczesny.. Ja w 4 ciazach na prawdę dobrze bez jakis epizodów.. W 2 I teraz 6 marnie..
Ale jestem lepiej jak często jem..
Trzymam Kciuki za jutrzejszą wizytę.

Moja droga ja do tej pory nie mogę uwierzyć. Cały czas to do mnie nie dochodzi. Troche czuje sie jakby to sie dzialo obok.. 🤭

Tez tak mam. Meczy mnie to strasznie. Planowalam mieć wiecej dzieci, ale szczerze po tym jak fatalnie się czuje to nie wiem już. Nie sadzilam, że tak będzie. Myslalam ze np. Rano mdłości i potem caly dzien super. A nie, ze ja rano wymiotuję i caly dzien nie moge sie podnieść... Czasem az mysle ze bede zla mama jak juz takie cos mnie pokonuje...


Jeeeej jak cudownie ❤️ tak czulam ze mogą Ci zniknąć torbiele. Moja bratowa tak miala przy każdej ciazy :) gratulacje ❤️ dla tatusia tez :)

Dopiero w kwietniu 2019 odstawiłam tabletki. Wiec były potem srednio regularne. Miedzy 30-36 dni. W tym cyklu co sie udalo robiłam testy owulacyjne. Owulacja wyszła mi w 18 dniu cyklu :) wiec obstawiam ze bylby 34-36dni :)

Ja w 4 z 6 ciazy czulam się dość dobrze.. więc nie powiedziane że kolejnej będziesz się tak czuć. Mnie np teraz zdziwiło wręcz że jest tak zle..w 6 ciazy :o bylam niemalże pewna że zniosą ja jak poprzednie 3 (dobrze) tylko 2ga zle znioslam
 
Do góry