reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Moja droga ja do tej pory nie mogę uwierzyć. Cały czas to do mnie nie dochodzi. Troche czuje sie jakby to sie dzialo obok.. 🤭

Tez tak mam. Meczy mnie to strasznie. Planowalam mieć wiecej dzieci, ale szczerze po tym jak fatalnie się czuje to nie wiem już. Nie sadzilam, że tak będzie. Myslalam ze np. Rano mdłości i potem caly dzien super. A nie, ze ja rano wymiotuję i caly dzien nie moge sie podnieść... Czasem az mysle ze bede zla mama jak juz takie cos mnie pokonuje...


Jeeeej jak cudownie ❤️ tak czulam ze mogą Ci zniknąć torbiele. Moja bratowa tak miala przy każdej ciazy :) gratulacje ❤️ dla tatusia tez :)

Dopiero w kwietniu 2019 odstawiłam tabletki. Wiec były potem srednio regularne. Miedzy 30-36 dni. W tym cyklu co sie udalo robiłam testy owulacyjne. Owulacja wyszła mi w 18 dniu cyklu :) wiec obstawiam ze bylby 34-36dni :)

Zgadza się tez nie myślałam ze tak będę przechodzić ciąże :( i tez boje się ze pryśnie ta bańka mydlana ale chyba to na początku tak jest... tak sobie tłumacze 😂
 
Tak, oczywiście, że mamy wplyw pod tym kątem, żeby kontrolować, badać, zapobiegac, leczyć itd . Ale nie mamy wpływu na to jak będzie rozwijal się zarodek. Jesli jest uszkodzony, to niczym tego nie 'naprawimy' . Żadnymi lekami, badaniami itd. Miałam bardziej to na myśli.

I tu przyznaje rację.
To samo powiedział mi dzisiaj lekarz.
Żadne leki nic nie zadziala. Nawet najlepsze bo to tylko placebo
Choćbym plackiem leżała. Jeśli jest wada między komórkami. Natura robi swoje ....
 
Mi dziś lekarz powiedział lekarz, że puste jajo rośnie nawet do 2.5 cm. I wtedy jak nic nie ma w środku to już na 100%nie będzie
Jest nadzieja? Nie jest za duży i nie kwalifikuje się na pustke ? Ciekawe czy takie puste pęcherzyki więcej rosną.
Człowiek niby uczony ale jak człowiek czegoś bardzo pragnie to rozum robi się krótki.
Duphastonu mi nie dał.
Uważa, że wszystko jest w porządku.
 
Zgadza się tez nie myślałam ze tak będę przechodzić ciąże :( i tez boje się ze pryśnie ta bańka mydlana ale chyba to na początku tak jest... tak sobie tłumacze 😂
No powiem Ci ze jakby mi ktos powiedział ze tak sie bede czuć to bym nie uwierzyła. :) zazdroszcze mojej przyjaciółce, ktora tylko czasem boli głowa i wszystko moze jesc. Od niczego jej nie odrzuca. A mnie po wszystkim...
 
Dzięki dziewczyny za dobre słowa! Mam nadzieje ze za dwa tygodnie będzie już więcej widać, i dalej wszystko będzie się rozwijać prawidłowo [emoji3059][emoji173]

Wierzę że każda z nas dotrwa do tego grudnia [emoji173]
Te strachy że przed każdą wizyta będą chyba zawsze.
 
reklama
Ja jutro o 8:40 mam wizytę i już mi się słabo robi ze stresu jak o tym myślę. Najgorsze, że mam lęk przed wizytami lekarskimi, zawsze przed wejściem do lekarza skacze mi puls, jest mi słabo z nerwów i dzięki temu że mąż ze mną chodził to dzielnie to znosiłam. A tu nie dość, że muszę iść sama to jeszcze to taka ważna wizyta...
 
Do góry