reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny nie stresujcie sie na zapas tą cukrzycą. Moja przyjaciolka wczoraj byla u lekarza i jak zobaczyła jej wynik glukozy to od razu zrobiła akcje ze bez diety mogla dziecko zabic.. Nie doszedł jej wynik smsem. I dzisiaj była rano na badaniu krzywej, piła to świństwo i nic nie wyszlo. Nie ma żadnej cukrzycy mimo zlego wyniku. ❤️ Takze na spokojnie porozmawiajcie z lekarzami :) bo tyle stresu co wczoraj ona z tego powodu miala to szok.. A dzisiaj wszystko okazało sie dobrze :)


Mnie tak czesto boli :) ginekolog powiedziała, że to normalne. Póki nie ma krwawień to jest dobrze :)

Ja już zdążyłam dziś swoje przechorować ze stresu 😂, ale już się ogarnęłam i staram się myśleć pozytywnie. Dzięki! ❤️❤️
 
A ja wam powiem, że czuję się jak we śnie, nie wierzę, że jestem w ciąży. Boję się, że ten sen pryśnie jak mydlana bańka. Chyba ciężko będzie mi uwierzyć przez całą ciszę o ile będzie dobrze.
 
Mam tak samo chociaz ataku dawno nie mialam.. bo tez z nerwica zyje od 3 lat. Pomysl o czyms przyjemnym :)
Niestety wqlcze z dosc zaawansowana nerwica i powinnam byc na lekach ale sadzilam ze ciaza mnie jakos "uzdrowi" bo to moje najwieksze szczescie i leki przestalam brac zeby nie truc malenstwa a mam wrazenie ze ataki jak są to jeszcze gorsze...mysle ze wina hormonow. Mam nadzieje ze szybko mina takie akcje choc nie sadze...ale warto myslec w strone pozytywna.
 
Krem naprawdę polecam, bo moje ręce były okropne 🙈 teraz znowu się robią, ale dlatego że skończył mi się krem 😂
Co do bliźniaków, to właśnie dlatego bym nie chciała, bo to jednak większe ryzyko.. A w domu 3latek, który na tyłku nie usiądzie 🙈
To mamy dzieciaki w podobnym wieku i moja też ma temperament 😂

Sory telefon zgłupiał niczym ja [emoji33][emoji16][emoji43]

I jak już po?
 
O której jutro masz? 😊
11.10 🥰🥰🥰 tym razem moj lekarz wiec mnie przyjmie 🤣


Tak sie fatalnie teraz czuje. Kolejny wieczor i kolejne zle samopoczucie. Slabo mi jak nie wiem ze musili mnie z dywani podnosic bo nie dalam rady, okropny bol glowy i mdlosci. Łudzilam sie ze chociaz ciaze dobrze zniose a zapowiada sie ze bede sie tak samo zle czuc jak moja mama za kazdym razem jak w ciazy byla...super. Opisy objawow ciazowych w internecie to jedno a jak sie odczuwa na sobie to zupelnie inna sprawa. Wiadomo ciaza planowana ale serio nie sadzilam ze mozna sie tak fatalnie czuc...
 
reklama
Jestem po !
Narazie jest pęcherzyk w macicy i ma 5 mm , ginekolog powiedział że jak na ten etap ciąży to jak najbardziej prawidłowo, a no i nie mam torbieli ! Jakieś pozostałości zostały.

A mężowi napisałam takiego smsa, bo on też na zawał schodził A niestety nie ma go w domku [emoji3059][emoji3059]

Karta i cytologia na następnej wizycie 06.05.2020 bo powiedział że po cytologii można krwawić i nie chcę mnie straszyć.

Dostałam skierowanie na badania krwi jeszcze.
Screenshot_20200422-203546_Messages.jpeg
 
Do góry