reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Jestem już pod gabinetem i chyba zaraz zemdleje...[emoji33][emoji33] już mi się nawet w głowie chyba kręci [emoji2957][emoji43] i zaraz chyba zrobię w gacie ![emoji33][emoji43]
 
reklama
Matko swieta ! Jestem już pod gabinetem i chyba zaraz zemdleje...[emoji33][emoji33] już mi się nawet w głowie chyba kręci [emoji2957][emoji43] i zaraz chyba zrobię w gacie
 
To jednak caly dzien mnie zbieralo na napad lękowy 😭 bez lekow jestem juz 2 miesiac i zle to znosze ide wlasnie na spacer szybkim chodem. Zawsze mi sie lepiej robi. Najgorsze ze mnie tak bierze z niczego. 0 stresu a jednak
Mam tak samo chociaz ataku dawno nie mialam.. bo tez z nerwica zyje od 3 lat. Pomysl o czyms przyjemnym :)
 
Bardzo Wam dziękuję Dziewczyny !!!
Będzie dobrze, w tym momencie to normalne jeszcze niestety ;) następnym razem będzie więcej widać ;)


ja również bardzo Wam dziękuje dziewczyny. Poczytałam u mamaginekolog o tym tsh i ze to normalne, ze jak są jakies problemy to na początku ciąży trzeba zwiększyć dawkę leków, mąż zabrał mnie na długi i piękny spacer i się uspokoiłam.

jutro idę na te betę i zobaczymy. Postaram się nie martwić na zapas.
 
U mnie 5 tc i 3 dzień. Lekarz przed badaniem uprzedzal że jeszcze może nie być widać zarodka :/ niestety go jeszcze nie było widać.
Mam przyjść za tydzień.
Trochę się podłamałam :(
Pecherzyk ciążowy jest.
Powiedział że absolutnie to normalne.
Jednak wiecie jak to jest jak czegoś.. nie widać .
Jeszcze czas zeby sie pokazal :) a mowil jak duzy jest ten pecherzyk? Masz jakies wymiary
 
Ja już po mega szybkiej wizycie. Mój lekarz powiedział, że nie ma sensu robić dziś USG skoro w sob robiłam i mam przyjść w poniedziałek. Z tego co mu opowiedziałam, stwierdził, że dużo wskazuję, że może to byc pusty pęcherzyk ale to jest za wcześnie żeby powiedzieć na 100% bo ciąża może rozwijać się wolniej - w swoim tempie.
A i powiedział, że sama sobie narobiłam niepotrzebnego stresu badaniem Bety bo te badania wcale nie świadczą o źle czy dobrze rozwijającej się ciąży.
Także wróciła mi odrobinę nadzieja.
 
reklama
Ja już po mega szybkiej wizycie. Mój lekarz powiedział, że nie ma sensu robić dziś USG skoro w sob robiłam i mam przyjść w poniedziałek. Z tego co mu opowiedziałam, stwierdził, że dużo wskazuję, że może to byc pusty pęcherzyk ale to jest za wcześnie żeby powiedzieć na 100% bo ciąża może rozwijać się wolniej - w swoim tempie.
A i powiedział, że sama sobie narobiłam niepotrzebnego stresu badaniem Bety bo te badania wcale nie świadczą o źle czy dobrze rozwijającej się ciąży.
Także wróciła mi odrobinę nadzieja.
Ja mam 5 dni młodsza ciąże niz z om :) takze badz dobrej myśli :)
 
Do góry