reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny tsh mi wzrosło do 4,6
Boję się :(

Już mam nową dawkę ale teraz to jestem mega zestresowana, że przez to będzie coś nie tak i znów zakończy się jak ostatnio :( Jutro powtórka bety, będę czekać jak na szpilkach na wyniki.

Masz możliwość przesłać wyniki lekarzowi, żeby mógł dopasować leki? Tak by było najlepiej Nie martw się na zapas
 
Dziewczyny tsh mi wzrosło do 4,6
Boję się :(

Już mam nową dawkę ale teraz to jestem mega zestresowana, że przez to będzie coś nie tak i znów zakończy się jak ostatnio :( Jutro powtórka bety, będę czekać jak na szpilkach na wyniki.


Ojej duży skok . Leki nie działają ? ....
Edit. A ile masz zazwyczaj ?
 
Możliwe, ostatnie 2 cykle miałam nieregularne, więc kto wie. Okaże się jutro, 13:15 😁 a u Ciebie bliźniaki? ❤️

Ja dopiero na 18.20, także jutro jak wstanę będę czekać jak na skazanie 😂 nie no, właśnie idę pierwszy raz ale że tak powiem jestem "obciążona" bliźniakami. Z synem miałam drugą kreskę bladą na teście nawet tydzień po spodziewanej miesiączce, a tutaj zrobiłam w dzień spodziewanej miesiączki i dwie wyraźne kreski. Teściowa jest położną i mówiła, że faktycznie przy bliźniakach jest więcej tego hormonu i szybko wychodzą na testach dwie ładne kreski, ale przy pojedynczych ciążach też się to zdarza dlatego zobaczymy jutro 😁😁
 
Ja dopiero na 18.20, także jutro jak wstanę będę czekać jak na skazanie 😂 nie no, właśnie idę pierwszy raz ale że tak powiem jestem "obciążona" bliźniakami. Z synem miałam drugą kreskę bladą na teście nawet tydzień po spodziewanej miesiączce, a tutaj zrobiłam w dzień spodziewanej miesiączki i dwie wyraźne kreski. Teściowa jest położną i mówiła, że faktycznie przy bliźniakach jest więcej tego hormonu i szybko wychodzą na testach dwie ładne kreski, ale przy pojedynczych ciążach też się to zdarza dlatego zobaczymy jutro 😁😁

Ja robiłam 4 testy i na każdym dosłownie po sekundzie mocna czerwona krecha, więc może coś w tym być ;) a testy robiłam 3 i 6 dni po spodziewanym okresie :) I też jestem obciążona ciążą mogą 🙈
 
Ja dopiero na 18.20, także jutro jak wstanę będę czekać jak na skazanie 😂 nie no, właśnie idę pierwszy raz ale że tak powiem jestem "obciążona" bliźniakami. Z synem miałam drugą kreskę bladą na teście nawet tydzień po spodziewanej miesiączce, a tutaj zrobiłam w dzień spodziewanej miesiączki i dwie wyraźne kreski. Teściowa jest położną i mówiła, że faktycznie przy bliźniakach jest więcej tego hormonu i szybko wychodzą na testach dwie ładne kreski, ale przy pojedynczych ciążach też się to zdarza dlatego zobaczymy jutro 😁😁
Kochana nie strasz nawet bo ja też miałam wyraźna kreskę w dniu spodziewanej miesiączki :D
 
Przejdzie ! Oby szybko :)

Dziś zauważyłam że jak jem jak tylko złapią mnie mdlosci to jest mi szybko lepiej.

Dziewczyny, ja przy becie dzisiaj zrobiłam jeszcze glukoze, bo przy staraniach brałam metformine ze względu na pcos no i mam wynik 96.8 a norma w ciąży jest 92. I już się stresuje bo grozi mi cukrzyca ciążowa i jakieś kurw... diety, pomiary cukru z palca i nie wiadomo co jeszcze [emoji26]
Miałam cukrzycę ciazowa w ostatniej ciazy. Nie taki diabeł straszny. Powiem Ci że nie raz zjadłam coś co powinno podnieść cukier A nie podniosło, znowu jak bylam pewna że będzie ok to nie było.
 
Masz możliwość przesłać wyniki lekarzowi, żeby mógł dopasować leki? Tak by było najlepiej Nie martw się na zapas
Ojej duży skok . Leki nie działają ? ....
Edit. A ile masz zazwyczaj ?


Ostatnio miałam 3,25 i od tamtej pory biorę 25 euthyrox.
Już rozmawiałam chwilę z lekarką ale nie moją. Od jura mam 75 brać (ale wywaliło mnie z czata więc zaczęłam się martwić i czekam na nowe połączenie).

Z moim lekarzem mam teleporadę w pon. Jutro zejdę na jakiś zawał czekając na betę.

Myślałam, że poronienie na mnie jakoś bardzo nie wpłynęło ale jednak jakikolwiek odchyl od normy a ja już się boję powtórki. I w sumie nie samego poronienia tylko tego, że znów będzie trzeba odczekać, że znów wizja macierzyństwa się oddali.
 
reklama
Dziewczyny tsh mi wzrosło do 4,6
Boję się :(

Już mam nową dawkę ale teraz to jestem mega zestresowana, że przez to będzie coś nie tak i znów zakończy się jak ostatnio :( Jutro powtórka bety, będę czekać jak na szpilkach na wyniki.

Ja miałam tsh 11... dawka zwiekszona na 100 letrox i na razie jest okej mam nadzieje w poniedziałek idę zbadać po 2 tyg ale nie mam krwawienia i tez było usg w między czasie tydzień temu i z dzidzia wszytsko okej wiec spokojnie. Tsh to nie wyrok tylko trzeba się leczyć koniecznie. Trzymam mocno kciuki !
 
Do góry