reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Bardzo bardzo się cieszę [emoji16][emoji3059] trzymałam mocno kciuki [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Dziewczyny ja już po wizycie. Na ten moment wszystko wygląda prawidłowo. Jest pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, bardzo mnie to cieszy bo zostala wykluczona ciąża pozamaciczna i puste jajo (już raz miałam). Uspokoiłam się dzięki tej wizycie, wiem na czym stoje. Wiek ciąży zgadza się z ostatnią miesiączka. Tylko tyle albo aż tyle informacji [emoji4] trzymam teraz za pozostałe wizytujące kciuki i wierzę w pomyślne wizyty [emoji254]
 
reklama
Hej dziewczyny 🙂
Z tydzień tu nie zaglądałam i widze,że mamusiek przybywa 🙂

Ja bym jednak poczekała...może jeszcze nie być widać,a latać po doktorach przy tej koronie to troche sie boje.
Ustaliłam w końcu ternim wizyty dla siebie-28.04 czyli okolice 8 tygodnia,powinno już być ładne serduszko 😉
Co do moich odczuć...no cóż...nadal ciężko mi sie pogodzić z tą ciążą...ale staram sie ogarnąć.
Ja też mam wizyte 28 będziemy razem czekać 😉
 
Dziewczyny a ja z pytaniem czy wśród nas jest mama, która spodziewa się bliźniaków? 😁

Hej! Byłam w zeszłym tygodniuna USG, to był 6+1tc, i miałam 3 pęcherzyki 😅 Ale w żadnym nie było jeszcze zarodka, w dodatku 2 były mniejsze, więc lekarz kazał się nastawiać na pojedynczą ciążę jednak, choć sam stwierdził, że za wcześnie wyrokować ;) Jutro idę kolejny raz i siedzę jak na szpilkach 😁 Tak naprawdę cieszyłabym z tego jednego zarodeczka, bo nie ukrywam, że trochę się stresuję jak czytam, że w 6+1 u Was biło już serduszko :(
 
Hej! Byłam w zeszłym tygodniuna USG, to był 6+1tc, i miałam 3 pęcherzyki 😅 Ale w żadnym nie było jeszcze zarodka, w dodatku 2 były mniejsze, więc lekarz kazał się nastawiać na pojedynczą ciążę jednak, choć sam stwierdził, że za wcześnie wyrokować ;) Jutro idę kolejny raz i siedzę jak na szpilkach 😁 Tak naprawdę cieszyłabym z tego jednego zarodeczka, bo nie ukrywam, że trochę się stresuję jak czytam, że w 6+1 u Was biło już serduszko :(

O kurcze, może ciąża młodsza i dlatego narazie były tylko same pęcherzyki 😊 myślę, że wszystko będzie dobrze, ja też jutro na wizytę 😁 o której masz? 😉
 
Dziewczyny tsh mi wzrosło do 4,6
Boję się :(

Już mam nową dawkę ale teraz to jestem mega zestresowana, że przez to będzie coś nie tak i znów zakończy się jak ostatnio :( Jutro powtórka bety, będę czekać jak na szpilkach na wyniki.
 
Też byłam u ginekologa miałam 6+1 i już biło serduszko
Hej! Byłam w zeszłym tygodniuna USG, to był 6+1tc, i miałam 3 pęcherzyki [emoji28] Ale w żadnym nie było jeszcze zarodka, w dodatku 2 były mniejsze, więc lekarz kazał się nastawiać na pojedynczą ciążę jednak, choć sam stwierdził, że za wcześnie wyrokować ;) Jutro idę kolejny raz i siedzę jak na szpilkach [emoji16] Tak naprawdę cieszyłabym z tego jednego zarodeczka, bo nie ukrywam, że trochę się stresuję jak czytam, że w 6+1 u Was biło już serduszko :(
 
reklama
Do góry