reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Tez mam tak czasami. Momentami zlapie na chwile i puszcza. Kilka razy nawet mnie to obudzilo. Zauwazylam, ze jak mi sie przesuwa w jelitach to wtedy tak mam ;)
Mysle ze to wlasnie raczej jelita bolą jesli czujesz ze wtedy sie w nich przesuwa. Bo zauwazylam ze mam to samo juz od poczatku ciazy. I na poczatku sie balam co to a sie okazuje ze nie jest to bol podbrzusza a jelit 😅
 
reklama
Mysle ze to wlasnie raczej jelita bolą jesli czujesz ze wtedy sie w nich przesuwa. Bo zauwazylam ze mam to samo juz od poczatku ciazy. I na poczatku sie balam co to a sie okazuje ze nie jest to bol podbrzusza a jelit 😅
Znaczy nie bola mnie same jelita :D tylko jak czuje ze mi sie przelewa albo jak mam wzdecia to wtedy mnie boli i to jest typowy taki bol jak na okres.
 
Trzymam mocno kciuki za wizyty dzisiejsze ;) dajcie koniecznie znać!


@aga.i.nieszka sprawiedliwość chyba jest na tym świecie, może i ten segregator szybko został nadany ale ups leci w kulki ;p ale ja tu miałam kiepski wybór bo kurier dpd na mój region jest okropny i zawsze wywozi paczki, twierdząc ze nikogo nie było. A ups z kolei ma długie dostawy i kiepski system powiadamiania...
(Mam nadzieje, ze się nie pomyliłam i to Ty tez zamawiałas w niedziele... na telefonie przelecieć te wszystkie strony to niemożliwe)

i laboratorium tez sobie leci w kulki, nigdy tak długo nie czekałam na wyniki tsh...
 
Przybijam piątkę, dzisiaj glukoza mi wyszła 97. Norma w ciąży jest do 92. Czeka nas test obciążenia już teraz niestety.
Hej, dziewczyny.
Właśnie odebrałam wyniki badań i mam glukozę 92... Wiecie jakie są obecnie normy w ciąży? Raz widzę, że 90, raz że 92, raz że 95. A ja taki wynik mam odkąd pamietam, zawsze 90-92. Teraz pewnie wyjdzie, ze mam cukrzycę...
 
Tak to ja :) to szkoda że kurier leci w kulasy. Oby szybko dotarł!

Trzymam mocno kciuki za wizyty dzisiejsze ;) dajcie koniecznie znać!


@aga.i.nieszka sprawiedliwość chyba jest na tym świecie, może i ten segregator szybko został nadany ale ups leci w kulki ;p ale ja tu miałam kiepski wybór bo kurier dpd na mój region jest okropny i zawsze wywozi paczki, twierdząc ze nikogo nie było. A ups z kolei ma długie dostawy i kiepski system powiadamiania...
(Mam nadzieje, ze się nie pomyliłam i to Ty tez zamawiałas w niedziele... na telefonie przelecieć te wszystkie strony to niemożliwe)

i laboratorium tez sobie leci w kulki, nigdy tak długo nie czekałam na wyniki tsh...
 
Hej dziewczyny 🙂
Z tydzień tu nie zaglądałam i widze,że mamusiek przybywa 🙂
Dziewczyny, potrzebuję Waszej porady 😉 mam możliwość pójścia jutro na USG bo zwolniło się miejsce, to będzie 6+3, u lekarza byłam 5+1 ale było widać tylko pęcherzyk i zastanawiam się czy jest sens iść jutro? Bardzo chciałabym wiedzieć/widzieć więcej, pewnie jak każda z Was byłabym dużo spokojniejsza... No ale nie chcę iść "na marne", bo nadal będzie za wczesnie... Normalnie wizytę powinnam mieć w poniedziałek, ale kusi mnie ten jutrzejszy termin. Co myślicie?
Ja bym jednak poczekała...może jeszcze nie być widać,a latać po doktorach przy tej koronie to troche sie boje.
Ustaliłam w końcu ternim wizyty dla siebie-28.04 czyli okolice 8 tygodnia,powinno już być ładne serduszko 😉
Co do moich odczuć...no cóż...nadal ciężko mi sie pogodzić z tą ciążą...ale staram sie ogarnąć.
 
Dziewczyny, dzień dobry :)
Badalyscie przyrost bety? Jak u Was przyrastala?
Ja badałam 17.04 (299), 19.04 (618) i dzisiaj 22.04 (5240). Sprawdziłam na różnych kalkulatorach i wychodzi, ze pomiędzy ta ostatnia z 19.04 a dzisiejsza przyrost jest na poziomie 292,7%.
Zastanawiam się, czy to czasem nie za dużo?
Dodam, ze wg apki dzisiaj jest 4+6tc
 
reklama
Hej Dziewczyny jak dzisiaj samopoczucie ?
Mnie dzisiaj pierwszy raz zemdlilo. Po serku Darku z Mlekowity, którego uwielbiam ale chyba już nie . Heh . Został jednak w żołądku.
Mój Syn postanowił wstać dzisiaj o 5 więc cieszę się na Jego drzemkę teraz bo leżę plackiem. Głowa ćmi.
Poczytam coś na Kindlu i pewnie usnę.
O 18 mam wizyte pierwsza . Bardzo proszę o kciuki.
Kciuki zaciśnięte! Moja też oststnio wstaje skoro świt a że nie ma już drzemki to męczy bule popoludniami Szczęśliwie rano robię jej kasze i ubieram ja a potem dostaje jej króliczka do spania i mohe jeszcze do 2 h dospać z przerwami na "zrobiłam" i "pić mamusiu" 😂

Dziewczyny ja już po wizycie. Na ten moment wszystko wygląda prawidłowo. Jest pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, bardzo mnie to cieszy bo zostala wykluczona ciąża pozamaciczna i puste jajo (już raz miałam). Uspokoiłam się dzięki tej wizycie, wiem na czym stoje. Wiek ciąży zgadza się z ostatnią miesiączka. Tylko tyle albo aż tyle informacji 😊 trzymam teraz za pozostałe wizytujące kciuki i wierzę w pomyślne wizyty 🌸

Super wieści gratuluję!!!

I znowu plamienie mam żywą krwia i skrzepy(Ale tylko przy siusianiu , nie chodzę były często do toalety)
Rano źle zaplikowalam luteine i wypadła mi do toalety



Teraz o 14:50 byłam w łazience A na podpasce zobaczyłam krew żywą na całej. A jak siusialam to czułam jak skrzepy lecą (3chyba były takie wielkie)

Z tego co pamiętam, to lekarz chyba Ci mówił żeby w takiej sytuacji na SOr jechać i chyba rzeczywiście ie ma już na co czekać Trzymam KCIUKI bądź dzielna 💞

Dziewczyny, potrzebuję Waszej porady 😉 mam możliwość pójścia jutro na USG bo zwolniło się miejsce, to będzie 6+3, u lekarza byłam 5+1 ale było widać tylko pęcherzyk i zastanawiam się czy jest sens iść jutro? Bardzo chciałabym wiedzieć/widzieć więcej, pewnie jak każda z Was byłabym dużo spokojniejsza... No ale nie chcę iść "na marne", bo nadal będzie za wczesnie... Normalnie wizytę powinnam mieć w poniedziałek, ale kusi mnie ten jutrzejszy termin. Co myślicie?
Ja bym poczekała Bo bardzo możliwe jest. Ze serduszka jeszcze nie będzie Ja na tym etapie z córką nie miałam a wszystko było ok Do poniedziałku nie jest już taks trasznie długo a wtedy będzie dużo większą szansa, że zobaczy już lekarz wszystko co trzeba 😉
 
Do góry