reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ostatnio miałam 3,25 i od tamtej pory biorę 25 euthyrox.
Już rozmawiałam chwilę z lekarką ale nie moją. Od jura mam 75 brać (ale wywaliło mnie z czata więc zaczęłam się martwić i czekam na nowe połączenie).

Z moim lekarzem mam teleporadę w pon. Jutro zejdę na jakiś zawał czekając na betę.

Myślałam, że poronienie na mnie jakoś bardzo nie wpłynęło ale jednak jakikolwiek odchyl od normy a ja już się boję powtórki. I w sumie nie samego poronienia tylko tego, że znów będzie trzeba odczekać, że znów wizja macierzyństwa się oddali.

Ja dzisiaj jak zbierałam swoją dokumentację z września i października.
Poronienie zatrzymane. Papiery, które leżały na dnie szuflady a dzisiaj chce to wszystko pokazać jako dokumentację .
Poplakalam się.
Mimo, że my pochowalismy .. To Córeczka była. To siedzi .
Zawsze będzie.
Życzę Ci z całego Serducha żeby teraz było dobrze.
I sobie również.
 
Ja dopiero na 18.20, także jutro jak wstanę będę czekać jak na skazanie 😂 nie no, właśnie idę pierwszy raz ale że tak powiem jestem "obciążona" bliźniakami. Z synem miałam drugą kreskę bladą na teście nawet tydzień po spodziewanej miesiączce, a tutaj zrobiłam w dzień spodziewanej miesiączki i dwie wyraźne kreski. Teściowa jest położną i mówiła, że faktycznie przy bliźniakach jest więcej tego hormonu i szybko wychodzą na testach dwie ładne kreski, ale przy pojedynczych ciążach też się to zdarza dlatego zobaczymy jutro 😁😁
Ja mialam 2 wyrazne kreski 11 dni po owulacji a 6 dni przed @ i jest jedno 🤣 a mowili mi ze blizniaki jak tak szybko mi testy eychodzily
 
Aaa rozumiem 😊 no to pozostało czekać 😉

No niestety. Co ciąża to lepsza cierpliwość :)
Taka nauka bo przy dziecku trzeba cierpliwości..

Ja mialam 2 wyrazne kreski 11 dni po owulacji a 6 dni przed @ i jest jedno 🤣 a mowili mi ze blizniaki jak tak szybko mi testy eychodzily

Oo widzisz, no nie ma reguły.
Dużo mam nawet nie podejrzewa bliźniaków czy trojaczki A jednak są.

Moja mama ma rodzeństwo blizniaczki. Moja kuzynka ma corki blizniaczki.
Ja mam szansę, 5 razy pojedyncza A teraz zobaczymy. Co ma być to będzie. Jak to się mówi "wychował jak swoje" :p
 
reklama
Dziewczyny poratujcie, jaki polecacie mega mega nawilżający krem do rąk? Moje suche już takie są u podrażnione, że najchętniej ciągle trzymałabym je w wodzie zimnej tak pieką.
 
Do góry