reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Super pomysk ale ... Był wcześniej temat że czekamy do pierwszych wizyt, do bic serduszek itp, żeby się później nie wykreślić.

Więc kochana chyba czekamy żeby kropki były zdrowe [emoji173][emoji173][emoji173]


Ale jak lubisz to robić to już masz to zadanie przypisane [emoji3059][emoji3059]

.
To zrobię prototyp dzisiaj i najwyżej będziecie się same zapisywały jak poczujecie, że już chcecir. :)
 
Heej :) tak samo mialam ostatnia miesiączkę. Z niej mi wyszlo na 4.12 ale wedlug usg troszke młodsza wiec na 8.12 :)
Na pewno wszystko okej :* u mnie juz biło tydzien temu serduszko wiec u Ciebie pewnie tez juz bije :)

Mam nadzieję tylko, narazie trzeba się dostać do ginekologa a w obecnej sytuacji jest to trudne zwłaszcza jak się mieszka na wsi zdala od wszytskiego. 😊
Super że już biło, to jest piękny moment. W poprzedniej ciąży miałam termin porodu z om na 22.10 a z USG na 7.11, więc duża rozbieżność a mały przyszedł na świat 27.10 i od połowy ciąży był cały czas większy o dwa tygodnie niż wypadało by z terminu z USG
 
Będzie dobrze, na wizycie jeszcze skonsultujesz ;)

Ja tez przed mięsem się wzbraniam bardzo, przed rybami tez. Jedynym kompromisem jest tran.
Mecze sery, jajka i jakoś to białko dostarczam.

Zreszta ja mięsa tak nie lubie, ze to już nawet odkładając na bok ideologie, nie jestem w stanie przełknąć. Śmierdzi mi, rośnie w ustach, no nie mogę.
Mam to samo, normalnie nie mogę patrzeć na mięso i mam tak od dziecka.
 
Cześć dziewczyny. Od kilku dni Was podczytuje tzn od momentu 2 kresek na teście. Mam na imię Iza mam 34 lata i dwoje dzieci 14 i 8 lat. To jest moja 4 ciąża bo 3 w styczniu poronilam w 5tc. dziś byłam u lekarza wygląda na to że jest wszystko dobrze. Chociaż bardzo boję się cieszyć.
 
reklama
No dokładnie, bo przecież mam synka także Pani adminka się pomyliła 🙈🙈
Ej wlasnie ta adminka powiedziala mi ze moja 1 beta ktora wynosila 18.7 jest HUJOWA i ze znowu bedzie biochemiczna i mam sie nie nastawiac bo jest beznadziejna. I ryczalam caly weekend do czasu az nie przyszla mi ponowna beta z pieknym przyrostem. Po prostu to byla wczesna ciaza a ona mi od razu wmawiala ze nic z tego nie bedzie bo ona 9 dni po owulacji miala juz bete 70 a ja tylko 18.7...takze ona cos nie tego jest ci powiem
 
Do góry