reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Nie pytalam ale wnioskuje ze skoro jest dobrze to nie maja wplywu [emoji28] czytalam na jakims forum ze czesto jest tak ze objawy zanikaja a za tydzien np sie pojawiaja i ze roznie z nimi jest.

W ogole co do kwesti sexu mialam sie pytac ale zapomnialam z ekscytacji jednak przyznam ze 3 dni temu to zrobilismy bo po prostu nigdy nie mialam takiej ochoty i czulam ze moge. Podobno ze jak z ciaza jest dobrze i w porzadku sie rozwija to nie ma przeszkod a nawet dzidziusiowi jest przyjemnie bo czuje kolysanie [emoji1787] fakt mialam stresa i wmowilam sobie ze poronie i ze co ja wgl zrobilam ale jak widac wszystko jest w porzadku, nie mialam boli, plamien, nic [emoji4] jedynie niesamowicie przyjemne doznanie [emoji1787] mowili ze sex w ciazy jest przyjemniejszy ale ze az tak [emoji28]
Aha no to faktycznie różnie bywa z objawami a ciąże rozwijają się prawidłowo.

Co do sexu ja nie mam wogule libido. Może strach jest większy i hamuje mi libido[emoji848] ale jak będę widziała na usg w poniedziałek że jest wszystko ok i ciąża rozwija się prawidłowo to zapytam lekarza choć podejrzewam że po 4 stratach na wszelki wypadek będzie kazał się wstrzymać chociaż do drugiego trymestru. Także celibat u nas trwa
 
reklama
Aha no to faktycznie różnie bywa z objawami a ciąże rozwijają się prawidłowo.

Co do sexu ja nie mam wogule libido. Może strach jest większy i hamuje mi libido[emoji848] ale jak będę widziała na usg w poniedziałek że jest wszystko ok i ciąża rozwija się prawidłowo to zapytam lekarza choć podejrzewam że po 4 stratach na wszelki wypadek będzie kazał się wstrzymać chociaż do drugiego trymestru. Także celibat u nas trwa
Mozliwe. Lepiej sie wstrzymac. Ja tez raczej za czesto nie bede...ze strachu ale moje libido nigdy nie bylo tak wysokie i ciezko tak w celibacie 😂 ale jednak dla wlasnego spokoju za tydzien zapytam. Tym razem na rece sobie zapisze zeby nie zapomniec.
 
Woesz co nawet z wrażeń nie wiem ,czy mówił [emoji28],ale w marcu byłam na badaniu i cytologi, i inna gin powiedziała że jest pęcherzyk z prawej strony właśnie, a ja się do niej uśmiałam, że i tak z tego nic nie będzie[emoji85][emoji86].
A u mnie nie było jako takich problemów, u M słabe nasienie .
A widzisz słabe A jednak zdolne hahaha
 
Hej jestem już po wizycie :) na szczęście wszystko dobrze, ciąża się prawidłowo rozwija, widziałam bijące serduszko :) Wiek ciąży pokrywa się z tym wg OM, czyli 6+6. Termin na początek grudnia :) chociaż myślę, że skoro to będzie 3 poród mogę załapać się na listopad.
CRL 0,88 cm, następna wizyta 7 maja.
Lekarz (byłam u niego pierwszy raz bo ze względu na akcję z koronawirusem nie mogłam się dostać do mojej zaufanej lekarki) wydaję się być ok, zrobił na mnie dobre wrażenie :D Jestem miło zaskoczona bo mimo, że byłam prywatnie wszystkie badania krwi i badania prenatalne będę miała bezpłatnie bo szpital w którym pracuje ten lekarz prowadzi skoordynowaną opiekę nad ciężarną i z racji tego, że jestem jego pacjentką mogę z tego skorzystać.
Zmartwiły go moje wyniki morfologii, nawet nie aż tak Hemoglobina i Hematokryt co płytki, w ciągu tygodnia mam zrobić badania i wysłać mu wyniki smsem, więc fajnie, że taki kontakt wchodzi w grę.
Zastanawiam się kiedy zgłosić w pracy, i ogólnie powiedzieć rodzinie, chcielibyśmy jeszcze się wstrzymać, do 26.04 siedzę na zasiłku w związku z zamknięciem szkół, może go przedłużą do maja i wtedy po wizycie poszłabym już na l4...
Super, że widziałaś serduszko :) ja też nie wiem co zrobić z pracą. Czy brać zwolnienie czy jeszcze nie.
 
Mozliwe. Lepiej sie wstrzymac. Ja tez raczej za czesto nie bede...ze strachu ale moje libido nigdy nie bylo tak wysokie i ciezko tak w celibacie [emoji23] ale jednak dla wlasnego spokoju za tydzien zapytam. Tym razem na rece sobie zapisze zeby nie zapomniec.
Ja też zapewne zapomnę zapytać o wszystko i też raczej w niedzielę zrobie sobie kartkę z pytaniami tylko mam łatwiej bo ja jadę do polaka więc na luzie.
 
Ok ja juz po wizycie. Mowi ze wszystko jest swietnie ze ostatnio malo co bylo widac bo bylo wczesnie i ze ciaza moze byc wczesniejsza. Jest piekny pecherzyk z okrąglutkim ciałkiem żółtym. Zwazyli mnie, za tydzien kolejna wizyta i kolejne badania na progesteron. To przez to wczesniejsze poronienie. Zdjecia nie dal bo mu sie papier do drukowania skonczyl 😭😭😭 zaluje ze telefonem nie zrobilam ale bylam mega podekscytiwana
Wspaniale wiesci, bardz
Hej jestem już po wizycie :) na szczęście wszystko dobrze, ciąża się prawidłowo rozwija, widziałam bijące serduszko :) Wiek ciąży pokrywa się z tym wg OM, czyli 6+6. Termin na początek grudnia :) chociaż myślę, że skoro to będzie 3 poród mogę załapać się na listopad.
CRL 0,88 cm, następna wizyta 7 maja.
Lekarz (byłam u niego pierwszy raz bo ze względu na akcję z koronawirusem nie mogłam się dostać do mojej zaufanej lekarki) wydaję się być ok, zrobił na mnie dobre wrażenie :D Jestem miło zaskoczona bo mimo, że byłam prywatnie wszystkie badania krwi i badania prenatalne będę miała bezpłatnie bo szpital w którym pracuje ten lekarz prowadzi skoordynowaną opiekę nad ciężarną i z racji tego, że jestem jego pacjentką mogę z tego skorzystać.
Zmartwiły go moje wyniki morfologii, nawet nie aż tak Hemoglobina i Hematokryt co płytki, w ciągu tygodnia mam zrobić badania i wysłać mu wyniki smsem, więc fajnie, że taki kontakt wchodzi w grę.
Zastanawiam się kiedy zgłosić w pracy, i ogólnie powiedzieć rodzinie, chcielibyśmy jeszcze się wstrzymać, do 26.04 siedzę na zasiłku w związku z zamknięciem szkół, może go przedłużą do maja i wtedy po wizycie poszłabym już na l4...
Gratuluje! 😊💞 Jak milo czytac, takie sobre wiadomosci!
 
reklama
Do góry