reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja też dzisiaj robiłam badania Bałam się jak to będzie w związku z wirusem ale czułam się raczej spokojnie. A w ogóle to zapłaciłam 800zl i byłam w szoku 🙄
Jezu, co za cena o_O wspolczuje. Ja mam prywatną opiekę z pracy męża i na szczęście większość badań była w pakiecie, za HIV, różyczkę i toxo musiałam dopłacić 112 zł.
Już mam niektore wyniki i trochę mnie szlag trafia, bo dla porównania podali zwykle normy, a czytam w necie, że dla ciężarnych są inne. I tak np. leukocyty mam 5,42 tys/ul, niby w normie, a przy ciąży takie sa mocno za małe :/ TSH mam 2,83 uIU/ml i znowu niby norma, a czytam, że do 2,5 w I trymestrze. I weź tu bądź czlowieku madry :/
Btw, matko, dziewczyny, jakie wy macie tempo :D na chwilę człowiek do pracy usiądzie, a tu już kilkanaście stron do nadrobienia. Idę czytać.
 
Haahaha [emoji1787] ja jak dzis rano mdlosci mialam tak po usg mi magicznie przeszly [emoji1787] no i martwil mnie tez fakt ze ani brzuch juz nie boli ani piersi a jedynie sutki delikatnie no a okazalo sie ze to nie ma nic wspolnego z tym jak przebiega ciaza. Moge odetchnąć spokojnie ale juz nie moge sie doczekac kolejnego czwartku i wizyty [emoji28][emoji23]
Każda z nas teraz będzie żyć od wizyty do wizyty. Także nie jesteś zapewne z tym sama.

Pytałaś lekarza o te objawy czy mają coś wspólnego na rozwijanie się prawidłowo ciąży?
 
Każda z nas teraz będzie żyć od wizyty do wizyty. Także nie jesteś zapewne z tym sama.

Pytałaś lekarza o te objawy czy mają coś wspólnego na rozwijanie się prawidłowo ciąży?
Nie pytalam ale wnioskuje ze skoro jest dobrze to nie maja wplywu 😅 czytalam na jakims forum ze czesto jest tak ze objawy zanikaja a za tydzien np sie pojawiaja i ze roznie z nimi jest.

W ogole co do kwesti sexu mialam sie pytac ale zapomnialam z ekscytacji jednak przyznam ze 3 dni temu to zrobilismy bo po prostu nigdy nie mialam takiej ochoty i czulam ze moge. Podobno ze jak z ciaza jest dobrze i w porzadku sie rozwija to nie ma przeszkod a nawet dzidziusiowi jest przyjemnie bo czuje kolysanie 🤣 fakt mialam stresa i wmowilam sobie ze poronie i ze co ja wgl zrobilam ale jak widac wszystko jest w porzadku, nie mialam boli, plamien, nic 😊 jedynie niesamowicie przyjemne doznanie 🤣 mowili ze sex w ciazy jest przyjemniejszy ale ze az tak 😅
 
SUPER! [emoji3590] Rośnij zdrowo [emoji7]
Hej jestem już po wizycie :) na szczęście wszystko dobrze, ciąża się prawidłowo rozwija, widziałam bijące serduszko :) Wiek ciąży pokrywa się z tym wg OM, czyli 6+6. Termin na początek grudnia :) chociaż myślę, że skoro to będzie 3 poród mogę załapać się na listopad.
CRL 0,88 cm, następna wizyta 7 maja.
Lekarz (byłam u niego pierwszy raz bo ze względu na akcję z koronawirusem nie mogłam się dostać do mojej zaufanej lekarki) wydaję się być ok, zrobił na mnie dobre wrażenie :D Jestem miło zaskoczona bo mimo, że byłam prywatnie wszystkie badania krwi i badania prenatalne będę miała bezpłatnie bo szpital w którym pracuje ten lekarz prowadzi skoordynowaną opiekę nad ciężarną i z racji tego, że jestem jego pacjentką mogę z tego skorzystać.
Zmartwiły go moje wyniki morfologii, nawet nie aż tak Hemoglobina i Hematokryt co płytki, w ciągu tygodnia mam zrobić badania i wysłać mu wyniki smsem, więc fajnie, że taki kontakt wchodzi w grę.
Zastanawiam się kiedy zgłosić w pracy, i ogólnie powiedzieć rodzinie, chcielibyśmy jeszcze się wstrzymać, do 26.04 siedzę na zasiłku w związku z zamknięciem szkół, może go przedłużą do maja i wtedy po wizycie poszłabym już na l4...
 
reklama
Do góry