reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Dzis juz zupka ze mna wygrala. Musze zjesc 🤣🤣🤣 wlasnie sie zaparza. Raz na jakis czas sie nic nie stanie a nie moge juz dluzej powstrzymywac ochoty 😂 do tego kinder bueno 😍🤩
 

Załączniki

  • 20200416_124036.jpg
    20200416_124036.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 62
reklama
Ja dziewczyny muszę się pożegnać z forum jak na razie będę was podczytywać ale muszę ochłonąć trochę. Była dziś na usg jest ciąża słyszałam serduszku młodsza fakt faktem niż 7+1 bo 6+3 natomiast drugi kropek to nie malenstwo a było podejrzenie ciąży bliźniaczej tylko duży krwiak :( nie mam żadnych plamien naszczescie ale wiele przede mną :( mam leżeć jak kołek nic nie robić jeść rzeczy lekko strawne i wizyta kontrolna za dwa tygodnie :(
Trzymam kciuki, żeby krwiak się wchłonął i nie przeszkodził dzidzi w dalszym rozwoju :)
 
Haaahaa na zupke chinską to ochota jest zaqsze [emoji1787] dzis za mną niesamowicie chodzi makrela ale nie widzialam w sklepach [emoji17] wiec sie zadowalam czym innym [emoji23][emoji4]
[emoji23][emoji23] Piszemy w internecie a ja aż u siebie czuję twoja radość po dzisiejszym usg[emoji4][emoji4]
 
reklama
Do góry