reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja mam wizytę 23.04 j też już nie mogę się doczekać [emoji6]wczoraj objawy Jagbny minęły i oczywiście już w głowie dziwne myśli, A dziś mi niedobrze i słabo... [emoji1785][emoji28]
Może być widoczny pęcherzyk z ciałkiem żółtym. Ewentualnie jeszcze zarodek (choć zarodek może się pojawić do 7tc)a serduszko nawet do 10tc.
 
Mam już wynik ale nie jest dobry 283 10 marzec a dzisiaj 493
Przykro mi😣😣😣😣 przerabialam to już w raz w sierpniu. Wtedy nawet nie byłam w szpitalu lekarz powiedział że sam organizm się oczyści i tak się stalo.😣😣😣 Moje wyniki pewnie po południu będą chociaż ostatnie dopiero o 21 wyslali
 
A wiec jest serduszko i bije ❤ jest zarodek ❤ ciaza według usg młodsza niz z OM, ale tak tez myslalam patrzac na owulacje. Przewidywany termin porodu z usg to 8.12 :)
Karta ciąży założona. Nastepna wizyta 6.05 i wtedy umawiamy sie na prenatalne. :)
L4 na kolejne trzy tygodnie. Raczej do pracy juz nie wrócę.. :)
Zobacz załącznik 1106136

Ekstra kochana !!! A kiedy byłam ostatnia @? Ale się cieszę w końcu piękne zdjęcie na tym forum z małym maleństwem ❤️🥰😘
 
reklama
Do góry