reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

WItaj Aninek : ) Ja rowniez czekam z wizyta, tu gdzie mieszkam rowniez nieciekawa sytuacja. Do tego moje miasto jest zablokowane nie ma wjazdow i wyjazdow. Wizyte mam dopiero 23.04. Bede juz w 10 tyg.
 
reklama
Hej dziewczyny, chcialam do Was dolaczyc, zrobilam dwa testy i na obu wyszly dwie kreski 😊 Termin wychodzi na 20 grudnia. Mam juz jedna corke - 7 lat, potem byla druga ciaza, ale ja stracilam, mam nadzieje, de teraz bedzie ok 😅 Nie dam rady nadgonic co juz napisalyscie, ale chociaz sprobuje byc na biezaco. Do lekarza sie nie wybieram, tutaj w Hiszpanii jest dosc nieciekawa sytuacja, wiec wole nie wychodzic narazie. Pozdrawiam Was wszystkie i przy okazji zycze Wesolych Swiat!! 😁
Gratulacje! ❤️
I witamy :)
 
Ja od wczoraj przez caly dzien mam uczucie "no przygam sie zaraz". Oczywiscie nigdy nie ma finiszu i tak mnie kurna meczy i meczy.....................
I jedyne na co mam ochote to frytki. I hamburger. Ale bym opierniczyla hamburgera.
Jezu ja to samo.. Męczy i męczy...

A hamnurgera tez bym zjadla... Albo cole wypila...
 
Mamuśki kochane zdrowych spokojnych świat !! Mimo iż nie którzy musimy samotnie je spędzić to chyba jedne z piękniejszych świat w końcu mamy w brzuszkach nasze pierwsze bądź kolejne maleństwa 🐣🐥 zdrówka !!!!
 
Mamuśki kochane zdrowych spokojnych świat !! Mimo iż nie którzy musimy samotnie je spędzić to chyba jedne z piękniejszych świat w końcu mamy w brzuszkach nasze pierwsze bądź kolejne maleństwa [emoji214][emoji213] zdrówka !!!!
Wzajemnie kochana. Te święta z brzuszkami a kolejne już z maluszkami [emoji3059][emoji3059] to będą najwspanialsze święta w moim życiu (grudniowe)
 
reklama
Ragda - rozumiem :) spoglądają sobie na Youtube jak się to robi I wtedy zadecyduj :)


Wesołych świąt dziewczyny !

Co do odbijania to ja mam kamienie w woreczku zolciowymi i przy ataku mam mdlosci I właśnie odbijanie.. A po chwili bol nie do opisania.. gorszy niż porod.
W każdym razie pierwszym objawem ciazy byl wlasnie atak kamieni :( 9 godz w bólu po kilku dniach znowu... (wcześniej ostatni atak mialam prawie rok temu- miala kilka ataków w ciazy I w trakcie karmienia..

Dla tego teraz pewna nie byłam czy mam mdlosci czy kolejny atak.
 
Ostatnia edycja:
Do góry