reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Witam się dziewczyny. Wstawać nie ma spania. Żarcie trzeba robic[emoji23][emoji23]

Życzę wam wszystkim wesołych spokojnych świąt Wielkanocnych. Dużo miłości, szczęścia, radości, kasy a w szczególności dużo dużo zdrowia. Tego się nie kupi za żadna kasę. No i co najważniejsze spokojnych ciąż wam życzę i sobie oczywiście też[emoji4] i żebyśmy zostały tu do grudnia w komplecie no i żeby jeszcze kilka kobietek do nas dołączyło.
 
Wy też tak macie teraz, że budzicie się glodne i co chwilę Wam burczy w brzuchu? Ja z natury dużo migdy nie jadlam, a teraz co chwilę chodzę głodna i to z wrażeniem jakbym nie jadla przez tydzień nic [emoji33]
Nie ja nie mam apetytu i praktycznie caly dzień jestem o wodzie. Obiady jem ale dzisiaj nie robię bo zajęta jestem żarciem na święta. Mój m dużo je i muszę trochę tego zrobić.
 
Zazdroszcze....ja jak dalej tak pójdzie to bede wygladala jak beczka [emoji14] Mój mąż też niestety jest z jedzących dużo, wiec znam ten ból. Zje obiad i za 5 minut już by coś znowu zjadł, jamochłon [emoji38]
[emoji23][emoji23][emoji23] To dobrze ze nie mam sama takiego męża żarłoka. Boże ja mu zrobię 15 klusek kapusta rolada sos a 30 minut później on jest głodny. A ja wychodzę z po mieszczenia gdzie on jest bo nie wytrzymuje[emoji23][emoji23][emoji23]
 
To będzie nasz pierwszy dzidziuś :)
A co do starań, cóż...nie musieliśmy sie starać, całkowita niespodzianka, chociaż mój narzeczony twierdzi, że to prezent od zająca 🙈
To podobnie w sumie jak u nas tylko ze u nas planowane wszystko...choc zaskoczylo nas ze tak szybko sie udalo 😁😊 co prawda w 1 cyklu biochemiczna ale zaraz po niej aktualna ciaza i mam nadzieje ze zdrowa 😇
 
Wy też tak macie teraz, że budzicie się glodne i co chwilę Wam burczy w brzuchu? Ja z natury dużo migdy nie jadlam, a teraz co chwilę chodzę głodna i to z wrażeniem jakbym nie jadla przez tydzień nic 😱
Ja natomiast mam zupelny brak apetytu. Niedobrze mi na widok jedzenia ale jak znowu nic nie zjem to tez mi jest nie dobrze 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
 
reklama
Wstalam rano troche popisalam pracy licencjackiej, wypilam herbatke z kopru wloskiego i normalnie tak mi teraz niedobrze ze az sie w glowie kreci 😨😰 a tu dzis stanie przy garach...chyba sie pozygam jak bede gotowac 🤢🤮
 
Do góry