reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Angelina2 Hej mi wychodzi że jestem w czwartej ciąży i też jestem po 3 CC . Ciąży nie planowałam poprostu raz się z mężem zapomniałam i buum. Uważam że jest to strasznie niesprawiedliwe bo niektórzy się latami starają . Ale mam pyt okres miałam 10 marca 7 kwietnia robiłam test ciążowy (kilka nawet ) i wychodzą pozytywne (niektóre negatywne)tyle że to bardzo słaba kreska jest. Nie mam żadnych objawów tyle że tylko ciągle mnie brzuch boli jak na okres .
Hej ja tez mialam jasne kreski. To będzie wpadka. W tym wieku. Mam 35 lat. Ja tez jako objawy to podbrzusze bolalo jak na okres. Jak zmienialam pozycje na lozko to kluje brzuch. I dziś bolace kluja e piersi. Ostatni okres 12 marca. Beta robiona byla przyrasta. A Ty w jakim wieku jestes. I w jakim wieku masz dzieci.
 
reklama
Witaj w klubie :-) u mnie też czwarte,też wpadka,też mi głupio i wstyd...u mnie 3 naturalne porody.Na razie wiem tylko ja i mój przyjaciel.

Wiecie, że mi przy 4 ciazy tez bylo glupio? Z tym ze ja chciałam.. Ale utarło się ze więcej niż troje to już patologia.. teraz jestem dumna mama I cieszę się ze mam tyle dzieci i kolejne w drodze :)

Angelina2 Hej mi wychodzi że jestem w czwartej ciąży i też jestem po 3 CC . Ciąży nie planowałam poprostu raz się z mężem zapomniałam i buum. Uważam że jest to strasznie niesprawiedliwe bo niektórzy się latami starają . Ale mam pyt okres miałam 10 marca 7 kwietnia robiłam test ciążowy (kilka nawet ) i wychodzą pozytywne (niektóre negatywne)tyle że to bardzo słaba kreska jest. Nie mam żadnych objawów tyle że tylko ciągle mnie brzuch boli jak na okres .

Myślę, że inni mogą Ci "zazdroscic" płodności :) glowa do góry :)

Zeberka hej. Witaj. Jakos mi troszke.lzej po waszych odpowiwdziach. Macie moze.mesengery??

Mam messengera jakbys chciala to pisz priv :)
 
Hej ja tez mialam jasne kreski. To będzie wpadka. W tym wieku. Mam 35 lat. Ja tez jako objawy to podbrzusze bolalo jak na okres. Jak zmienialam pozycje na lozko to kluje brzuch. I dziś bolace kluja e piersi. Ostatni okres 12 marca. Beta robiona byla przyrasta. A Ty w jakim wieku jestes. I w jakim wieku masz dzieci.
Ja też 35 lat ostatnia CC była 6 lat temu we wrześniu . Mąż narazie nic nie wie , jak już potwierdzę to mu powiem . A jak co twój lekarz na ciążę .
 
Wiecie, że mi przy 4 ciazy tez bylo glupio? Z tym ze ja chciałam.. Ale utarło się ze więcej niż troje to już patologia.. teraz jestem dumna mama I cieszę się ze mam tyle dzieci i kolejne w drodze :)



Myślę, że inni mogą Ci "zazdroscic" płodności :) glowa do góry :)



Mam messengera jakbys chciala to pisz priv :)
Mam Messengera no inni zazdroszczą a ja narzekam (☉。☉)! . Dzieci w wieku 12 , 10 i 6 lat a tak się cieszyłam że wyrosłam z pieluch i mówiłam że już tylko na wnuki czekam (◍•ᴗ•◍)❤
 
Agnieszka ja poszlam za szybko i nic jeszcze nie bylo widac. Kazal przyjsc za 2 tyg. Przestraszylam sie i pobieglan a tu zonk.
A masz mesengera??
Akuku napisalam na prv.
 
Agnieszka a mozesz.napisac na prv jak Cię znalezc. Ja mam dzieci najstarszy w grudniu 12 lat corka w lipcu 5 lat i syn skonczyl w marcu 3.
 
reklama
Do góry