reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja nie wiem co mi moze byc. Pisalam wam co juz od owulacji mnie tam cos swedzi na dole i mam zaczerwienione. Dziewczyny mowily ze infekcja to na ciaze. I ginekolog mi powiedzial ze zadnej infekcji nie ma i nie wie co mnie moze swedziec...bylo z 3 dni spokoju i znowu to samo...ja nie wiem juz co to moze byc. Jak uzywam globulki z kwasem mlekowym uspokaja sie a przestane i znowu cos. A gin mowi ze wszystko jest w porzadku...zglupialam tak jeszcze nie mialam. To jakas dziwna ciazowa reakcja czy co [emoji1787][emoji23]
Ty reagujesz na ciąże w ten sposób. A ja pod koniec marca nie wiedząc że jestem w ciąży zrobiłam ciasto które mi nie wyszło. Przeszukałam cały internet czy w ciąży mogą ciasta nie wychodzić i nie znalazłam odpowiedzi na swoje pytanie. Wiem że pod czas @ może nie wyjść ale żeby w ciąży? [emoji23][emoji23]
 
reklama
Ty reagujesz na ciąże w ten sposób. A ja pod koniec marca nie wiedząc że jestem w ciąży zrobiłam ciasto które mi nie wyszło. Przeszukałam cały internet czy w ciąży mogą ciasta nie wychodzić i nie znalazłam odpowiedzi na swoje pytanie. Wiem że pod czas @ może nie wyjść ale żeby w ciąży? [emoji23][emoji23]
Haahaha 🤣🤣🤣
 
Ma któraś z Was psa? Ciekawe jak zareaguja na nowego członka rodziny...
Nasza jest z nami od grudnia wlasnie i teraz to oczko w głowie 🤭 az sie boje jak zareaguje :) niby przyjazna dla dzieci rasa ale bardzo szczekliwa 😂

IMG_20200222_075536.jpg
 
Plus taki ze jeszcze m potrafi piec więc jutro wróci z pracy i będzie piekł a ja zrobię tylko zurek bigos i 2 sałatki.

Polecam sałatkę z zupek chińskich. Zajebista
Tak uwielbiam salatke z zupek chinskich pycha. W ogole jak bylam nastolatka to supki chinskie byly moim zyciem. Moglam na sniadanie obiad i kolacje. Musialam sie ukywac przed rodzicami z niki bo niezdrowe. A teraz mi facet nie pozwala 🤣
 
Ma któraś z Was psa? Ciekawe jak zareaguja na nowego członka rodziny...
Nasza jest z nami od grudnia wlasnie i teraz to oczko w głowie 🤭 az sie boje jak zareaguje :) niby przyjazna dla dzieci rasa ale bardzo szczekliwa 😂

Zobacz załącznik 1104625
Taką dame mam :) na razie jest z rodzicami w polsce bo ma lepsze warunki ale przy zmianie mieszkania biore ja do siebie 🥰
 

Załączniki

  • Screenshot_20200410-220627_Gallery.jpg
    Screenshot_20200410-220627_Gallery.jpg
    291,3 KB · Wyświetleń: 48
Tak uwielbiam salatke z zupek chinskich pycha. W ogole jak bylam nastolatka to supki chinskie byly moim zyciem. Moglam na sniadanie obiad i kolacje. Musialam sie ukywac przed rodzicami z niki bo niezdrowe. A teraz mi facet nie pozwala 🤣


Jeszcze trochę i będziesz się przed dzieckiem ukrywać z niezdrowo żywnością:)
Ja przyjmuje to na klatę I zjadłam wszystko nie zdrowe po kryjomu ;) hahahha

Tak jak w kawale: tatusiu dla czego papierki po cukierkach tak szeleszcza?
Żebyśmy słyszeli jak mamusia się odchudza:D

Moje dzieci jeszcze nigdy zupki chińskiej nie jadly :p
Za to jedzą duzo rzeczy, których ja nigdy nie jadłam. Ja lubię gotować, piec, mam dla kogo A oni korzystają :)
 
reklama
Do góry