reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

U mnie w rodzinie też więcej chłopców niż dziewcząt. Mojej siostrze dopiero za 3 razem urodziła się córka. I 2 kuzynki mają dziewczynki resztą to sami chłopcy.

Ja urodziłam najpierw 3 synów- oczywiscie od 2 ciazy zawsze chciałam Core.. No i dopiero za 4tym razem się udało.. 5ta tez córcia, ciekawe kto tam teraz się kryje:)

Naprawdę wow [emoji50][emoji50]podziwiam. Ale szczerze gratuluję naprawdę.

Dziękuję :) ile masz dzieci ?
Wiesz ja od dziecka kochałam zajmować się dziecmi wszystkimi.. takie powołanie chyba. Co nie oznacza , że też mnie nie mecza. Każdy człowiek ma swoją wytrzymałość. Po 2 myslalam że już nie będę chciała 3-go. 2 synek dał w kość.. mial refluks i przez rok prawie nie spalam.. 3 synek w sumie też dał w kość, po każdym szczepieniu bylo co raz gorzej z alergiami itd.. stąd też postanowiłam nie szczepic dziewczyn i tu macierzyństwo się zmieniło, duzo mniej zmartwień chorobowych ;)

Ogólnie mysle, że im więcej ma się dzieci tym łatwiej podjąć decyzję o kolejnym :)
Kwestia przyzwyczajenia tez.

Ale na pewno rozbawił was fakt że codziennie pieke 24 bulki :D pewnie jakbym upiekła więcej tez zjedli by wszystko :D
 
reklama
Mi wychodzi chłopiec i jakoś tak ciagle mam przeczucie, że będzie wlasnie chłopiec. :)
Szkoda bo tu na około same dziewczynki sie rodzą. W ostatnich dwóch latach az 4 sie pojawiły po rodzinie, ktora w sumie mieszka w domach obok 😁

@Ish hahah mozemy sie umawiać na sprzatanie :D u mnie dzisiaj było mega duże :D a powiedz mi czym czyścisz szybe w prysznicu przy dole.. Bo nie moge doszorować :D

A co do rozerwania.. To moja siostrę rozerwalo.. Zeszyli ja stażyści.. Zle to zrobili bo powstał krwiak.. Musieli pruć i na nowo szyc 🙄🙄

@Piernik98 kurde.. Tez bym wolała naturalnie niz cc.. Mam nadzieje, ze sie uda :) przez chorobę masz takie wskazania?
Ocet i soda oczyszczona :)
 
Już nie aktualne bo tu Amelka świeżo po narodzinach
 

Załączniki

  • received_388196565056332.jpeg
    received_388196565056332.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 80
Ocet i soda oczyszczona :)
Dobra to moze i mi odpowiesz. Farbuje henną włosy i pod prysznicem zawsze splukuje i tak mi chwycil kolor ze zamiast bialy dół jest żółty od tej henny. Są jakieś magiczne srodki zeby to zmyc? Probowalam sody, kwasku cytrynowego a nawet pasty do zebow bo podobno wybiela 🤣🤣🤣 i za noc nie zejdzie
 
reklama
Ja urodziłam najpierw 3 synów- oczywiscie od 2 ciazy zawsze chciałam Core.. No i dopiero za 4tym razem się udało.. 5ta tez córcia, ciekawe kto tam teraz się kryje:)



Dziękuję :) ile masz dzieci ?
Wiesz ja od dziecka kochałam zajmować się dziecmi wszystkimi.. takie powołanie chyba. Co nie oznacza , że też mnie nie mecza. Każdy człowiek ma swoją wytrzymałość. Po 2 myslalam że już nie będę chciała 3-go. 2 synek dał w kość.. mial refluks i przez rok prawie nie spalam.. 3 synek w sumie też dał w kość, po każdym szczepieniu bylo co raz gorzej z alergiami itd.. stąd też postanowiłam nie szczepic dziewczyn i tu macierzyństwo się zmieniło, duzo mniej zmartwień chorobowych ;)

Ogólnie mysle, że im więcej ma się dzieci tym łatwiej podjąć decyzję o kolejnym :)
Kwestia przyzwyczajenia tez.

Ale na pewno rozbawił was fakt że codziennie pieke 24 bulki :D pewnie jakbym upiekła więcej tez zjedli by wszystko :D
Myślę że jak masz 3 synów i 2 córy to plec jest chyba mało ważna czy się myle?

Ja nie mam dzieci. Zaczęliśmy starania od 2013 roku (19 lat) jestem po 4 stratach to jest moja 5 Ciąża i mam nadzieję że w końcu zakończy się happy endem a później następne dzieci jak będą to będę się cieszyć a jak nie to będę się cieszyć z jedynaka[emoji4]
 
Do góry