reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

@młoda1994 gdzie to jest zaznaczone?

IMG_20200401_121641.jpg
 
reklama
Chyba to MI 0.9cm ale nie jestem pewna. Po prawej stronie u góry a pod tym MI jest ze pęcherzyk ciążowy miał 0.4cm czyli wychodzi na to że ze endometrium miałaś 9mm czyli trochę większe niż ja.

Tylko nie jestem pewna czy endometrium ciążowe jest opisane w mm czy cm. Lekarz mówił po niemiecku ale nie zrozumiałam jednostki ale jak bym miała 4+6 7.8cm to za duże endo jak na ten tydzień ciąży.
 
Ej ja tylko poszlam zrobić kanapki 😂 a tu dwie strony 😂🙊

O jezu ile razy ja sie wywaliłam w szpilkach 😂😂 a po pijaku to juz w ogole 😂

Wgl powiem wam ze tak mnie maz kusi to winkiem to piwem 🙊 i smieje sie ze za rok mi pozwoli paluszek w pianie zamoczyć 😂
Zrob mu psikusa i kup bezalkoholowe 😂
 
Chyba to MI 0.9cm ale nie jestem pewna. Po prawej stronie u góry a pod tym MI jest ze pęcherzyk ciążowy miał 0.4cm czyli wychodzi na to że ze endometrium miałaś 9mm czyli trochę większe niż ja.

Tylko nie jestem pewna czy endometrium ciążowe jest opisane w mm czy cm. Lekarz mówił po niemiecku ale nie zrozumiałam jednostki ale jak bym miała 4+6 7.8cm to za duże endo jak na ten tydzień ciąży.


Hmmm przyznam, nie wiedzialam nic. Musze poczytac o tym..
 
Hmmm przyznam, nie wiedzialam nic. Musze poczytac o tym..
Ja właśnie czytałam i tam jest napisane że we wczesnej ciąży wymiary endo w normie to od 8-15 a ja miałam w 4+6 tylko 7.8mm więc o 0.2 mm mniejsze z tym że gin nic nie mówił że coś źle. Zmierzył wszystko zapisali kazał brać folik i ustalił kolejna wizytę na sprawdzenie czy ciąża się rozwija i czy jest prawidłowa. Ale ciekawi mnie to endo. Dla pewności zapytam gin w poniedziałek jakie mialam dokładnie endo a jakie mam na wizycie.
 
Boze dziewczyny dzis dzien kiedy stracilam miesiac temu biochemiczną. Wlasnie sie obudziłam z lzami w oczach 😭 snilo mi sie ze poszlam do toalety i zobaczylam krew a pozniej juz krew plynela mi po nogach wszedzie z takimi skrzepami i ze biegłam do mojego i mowie mu ze znowu stracilismy dziecko. I ze jeszcze przyszly mi wyniki bety z poniedzialku i bylo 23 tak jak wtedy kiedy stracilam tamtą...ta sama beta. Nigdy nie mialam chyba tak okropnego snu. Przerazilam sie od razu sprawdzilam czy nie krwawie. Cos okropnego...tak z rana czlowiek w nerwach wstanie 🥺😣😞
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Boze dziewczyny dzis dzien kiedy stracilam miesiac temu biochemiczną. Wlasnie sie obudziłam z lzami w oczach [emoji24] snilo mi sie ze poszlam do toalety i zobaczylam krew a pozniej juz krew plynela mi po nogach wszedzie z takimi skrzepami i ze biegłam do mojego i mowie mu ze znowu stracilismy dziecko. I ze jeszcze przyszly mi wyniki bety z poniedzialku i bylo 23 tak jak wtedy kiedy stracilam tamtą...ta sama beta. Nigdy nie mialam chyba tak okropnego snu. Przerazilam sie od razu sprawdzilam czy nie krwawie. Cos okropnego...tak z rana czlowiek w nerwach wstanie [emoji3064][emoji21][emoji20]
Kochana sny się tłumaczy odwrotnie. Czyli jak ci się śniło krwawienie beta poronienie to znaczy że beta będzie ładna dzidziolek siedzi w brzuchu i się pięknie rozwija no i krwawienia nie ma bo potwierdziłaś to rano jak wstałaś. Nie myśl negatywnie[emoji847][emoji847][emoji847]
 
Kochana sny się tłumaczy odwrotnie. Czyli jak ci się śniło krwawienie beta poronienie to znaczy że beta będzie ładna dzidziolek siedzi w brzuchu i się pięknie rozwija no i krwawienia nie ma bo potwierdziłaś to rano jak wstałaś. Nie myśl negatywnie[emoji847][emoji847][emoji847]
Mam nadzieje ze tak bedzie ❤❤❤ ale okropny byl ten sen tak mnie zestresowal....
 
reklama
Do góry