reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ale mnie cos wzięło.. Caly czas psikam. Albo alergia albo przeziebienie.. Mam krople do nosa na alergie ale boje sie ja takim etapie bez konsultacji z lekarzem. Mam nadzieje ze to psikanie ciagle nie zagraża 🤔
 
reklama
Ale mnie cos wzięło.. Caly czas psikam. Albo alergia albo przeziebienie.. Mam krople do nosa na alergie ale boje sie ja takim etapie bez konsultacji z lekarzem. Mam nadzieje ze to psikanie ciagle nie zagraża 🤔
Ejj powiem ci ja od kilku ciagle mam to samo. Cokolwiek np powącham takiego o mocniejszym zapachu czy nawet porusze firanką i troche kurzu zleci to psikam kilka razy pod rząd. Juz mialam w myslach hmm alergia na ciaze? 🤣🤣🤣 myslalam ze to jakas choroba sie wlasnie rozkręci ale nic sie nie dzieje 😅
 
Ejj powiem ci ja od kilku ciagle mam to samo. Cokolwiek np powącham takiego o mocniejszym zapachu czy nawet porusze firanką i troche kurzu zleci to psikam kilka razy pod rząd. Juz mialam w myslach hmm alergia na ciaze? 🤣🤣🤣 myslalam ze to jakas choroba sie wlasnie rozkręci ale nic sie nie dzieje 😅
Ja mam skierowanie do alergologa ale przez wirusa nie poszlam.. I dostalam tylko od rodzinnego lekarza psikacz do nosa ktory mi mega pomaga. Ale przestalam go brac jak tylko sie dowiedzialam o ciazy bo w ulotce pisze o konsultacji z lekarzem..
Zapomnialam na wizycie o to zapytac :/ ale juz nie mogę wytrzymać bo caly czas mnie kreci w nosie :/ dzwonilam do mojej lekarki ale nie odebrala. Moze oddzwoni i zapytam czy moge to dalej stosowac czy nie. Bo ducha zaraz wyzione 🙊😂
 
Hej dziewczyny. Właśnie wróciłam od ginekologa... Jest pęcherzyk ale pusty, bez zarodka i bez ciałka... Teoretycznie to 7 tydz, więc coś powinno już być. Kolejna wizyta za 2 tyg... Echh
 
Betę piękna ! Może na bliźniaki ! ;)
O rany nawet mnie nie strasz :D
Chciałabym mieć już wizytę za sobą i wiedzieć co i jak :) Stresuje się trochę bo jestem umówiona do lekarza, którego w ogóle nie znam, przez tą epidemię ciężko mi było się gdziekolwiek umówić, lekarka u której prowadziłam poprzednie ciąże niestety nie przyjmuje.. Mam nadzieję, że trafię w dobre ręce..

Co do książek póki co się wstrzymuję, chociaż przyda mi się odświeżenie informacji :D
 
reklama
Z OM, ostatnia miesiączka była 19.02. Usg powiedziało tylko tyle że jest pęcherzyk.
Ale nie powiedział który tydzień z USG? A jaka wielkość pęcherzyka?

Może jeszcze nie wszystko stracone mi z OM wychodzi 11 tc ale mam młodsza ciąże i dzisiaj 5+5
U gin byłam 31.03 i pęcherzyk miał 4mm kolejna wizyta 20.04
 
Do góry