reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Jestem juz po wizycie :) Nie mogłam napisać szybciej bo zaliczyliśmy w drodze powrotnej jeszcze zakupy. U nas wszystko w porządku, serduszko bije jak dzwon [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] nawet przez chwilę słyszeliśmy je z mężem :) Dzidzia ma 14mm[emoji7] Załozyli mi w końcu książeczkę ciąży. I dostałam skierowanie na prenatalne umówiłam się na 5.06 to będzie 11+4. Dołączam zdjęcie z usg :) A dziś 7+6 :)
Super [emoji3590]
 
Dziękuję staram się tak myśleć.. Ale wiesz mama mieszka z nami.. obiad pod nos.. posprzątane.. no trochę jak służąca się czuje.. A z drugiej strony powinnam sobie myslec że nie mam wpływu na jej zachowanie A na swoje tak. I dobro wraca.. niekoniecznie od osoby, której je dajemy :)
Dokladnie tak kochana, to ze ktos jest taki nie oznacza ze Ty taka jestes ;) my mamy ten plus ze mieszkamy osobno, nie odzywa sie pol roku i tez nie mam zamiaru dzwonic bo to nie ja zawinilam a szczerze to mam jej egoistycznych zachowan dosyc i chce spokoju :)
 
Hej dziewczyny ❤️
Ja na szczęście nadal bez mdłości :) mam nadzieje, ze juz nie wrócą. Dzisiaj taki leniwy strasznie dzień. Zrobilam zupe meksykańska batatami i soczewica 😍 a na kolację bruschetty 😍 mam nadzieję, ze na następnej wizycie za miesiąc cos juz bede więcej ważyła bo narazie waga stoi mimo ze juz w spodnie sie nie zapinam. :)

Miałam iść na wizytę w czwartek, ale musiałam przyspieszyć i przełożyłam na dziś. Zgodnie z USG 9+1tc, bejbi ma 2,42cm i serduszko bije jak dzwon ❤❤❤
Gratulacje kochana ❤️ widzialas jak sie rusza? Takie cudowne to jest. Bylam tak samo jak ty na wizycie i tez mialam takie wymiary ❤️
Ale cudowny widok 😍😍 gratuluję pięknego zdjęcia i udanej wizyty 🙂


Pytasz jak brzuszek. No u mnie już od jakis dwóch tygodni brzuszek typowo ciazowy i spory jak na ten czas. To jest foto z piątku.
Omg marzy mi sie juz taki brzuszek ❤️ pieknie to wygląda!
To ja o równy tydzień młodsza ciąża 😜 bo dziś 10+1 😁 i brzuchol tez mam już wystający, troszkę mniejszy ale już tez ciężko ukryć 😜🥰
Mam tak samo! :) dzisiaj 9+6 :)
Hehhe super, ja dopiero pierwsza rzecz dla maluszka może dlatego ze nie mogę wychodzić z domu tylko leżę bo pewnie jak bym mogłam normlanie funkcjonować to już z pepco było by pełno rzeczy 😂😂
Juz sie nie moge doczekac az cos kupie.. Pepco będzie moje 😍
Chociaż w sumie, moja siostra i bratowe zostawiły mnóstwo ciuchów. Muszę podjechać do rodziców na działkę i przegladnac co chce, a czego nie :) wiadomo ze po takich kruszynkach to nic nie zniszczone:)
Jestem juz po wizycie :) Nie mogłam napisać szybciej bo zaliczyliśmy w drodze powrotnej jeszcze zakupy. U nas wszystko w porządku, serduszko bije jak dzwon 😍 😍 😍 😍 nawet przez chwilę słyszeliśmy je z mężem :) Dzidzia ma 14mm😍 Załozyli mi w końcu książeczkę ciąży. I dostałam skierowanie na prenatalne umówiłam się na 5.06 to będzie 11+4. Dołączam zdjęcie z usg :) A dziś 7+6 :)
Gratulacje kochana ❤️ zazdroszczę, ze mąż mogl usłyszeć.. ❤️ U mnie nie ma takiej możliwości przez koronawirusa :(
Tyle ze wolalabym chlopca :) opiekowalam sie duuuzo mlodszym bratem. Jakos do chlopcow mi blizej.. samochodziki ciuchcie piasek. Lalki i sukieneczki to nie jest moja bajka 😂😂 ale pokocham kazde byleby bylo zdrowe.
Ja chcialam dziewczynkę.. Ale nie umiem się chyba z nimi bawic 😂 pilnowalam samych siostrzeńców i bratanków i jakos tak zderzenia autkami i bajki chłopięce mi bliżej 😂😂
Dobra laski zamówiłam w hm spodnie ciążowe dwie pary czarne i takie Ala jeansy 😂 kwota łączna 249 zł :/ ale kuzwa nie zapinam się już w żadne spodnie :/ kupiłam te legginsy w lidlu ciążowe ale szału nie ma 😂 a dziś jechaliśmy z mężem po zmywarkę bo nam się zepsuła stara to w dresach 😂😂😂
Kupilam w lidlu te leginsy... Wzielam xs.. Otwieram w domu, a tam M... :( bede je miala chyba pod koniec bo jestem strasznie niska i takie luzne sa..
Piękny masz brzuszek ❤ Moj jest taki jak bym nie dbała o dietę 😂 a Twój to cudeńko typowo ciążowy 😁Zobacz załącznik 1118504
Ja to bede do usranej śmierci powtarzać. Ty jesteś taka piękna, ze naprawdę szok! Mąż ma skarb 😍😍😍😍
 
Człowiek pójdzie pograć z dziećmi w planszówki a tu taka drama 😁 a serio to ja jestem team @Blaankaa ( to z tym poprawianiem korony 👍 ). Każda ma prawo wyrażać swoje zdanie dopóki jego wyrażanie nie krzywdzi innych osób (to trudne w internecie, kiedy nie widać emocji i tonu głosu osoby wyrażającej swoje zdanie więc trzeba zachować podwójna ostrożność i dobierać słowa w sposób przemyślany). Ponadto znamy się tutaj ledwo powierzchownie, widzimy tylko tyle ile pokazała (napisała) dana osoba. Dopóki nie przejdziemy się w butach innej osoby kilku kroków, nie powinniśmy oceniać. Bo czym innym jest wyrażanie opinii na dany temat a czym innym ocenianie zachowania drugiej osoby.
@stokrotka 35 do piątku trzymamy kciuki, kto umie i lubi parę zdrowasiek i pozytywne myślenie, do piątku nie zaszkodzi a może pomoże :) przytulam!
@sandra_91 ale radocha z serduszka o ślicznego zdjęcia dzidziolka! Gratuluję !
@martini6 jaka laska, brzuszek śliczny, zgrabniutki :)
 
Wiecie... Jak zaczęłam sie bać porodu juz wczesniej, tak dzisiaj zestresował mnie połóg.. Czuje sie jakas taka niegotowa.. :/
 
reklama
Do góry