reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dobra laski zamówiłam w hm spodnie ciążowe dwie pary czarne i takie Ala jeansy 😂 kwota łączna 249 zł :/ ale kuzwa nie zapinam się już w żadne spodnie :/ kupiłam te legginsy w lidlu ciążowe ale szału nie ma 😂 a dziś jechaliśmy z mężem po zmywarkę bo nam się zepsuła stara to w dresach 😂😂😂
 
Jestem juz po wizycie :) Nie mogłam napisać szybciej bo zaliczyliśmy w drodze powrotnej jeszcze zakupy. U nas wszystko w porządku, serduszko bije jak dzwon 😍 😍 😍 😍 nawet przez chwilę słyszeliśmy je z mężem :) Dzidzia ma 14mm😍 Załozyli mi w końcu książeczkę ciąży. I dostałam skierowanie na prenatalne umówiłam się na 5.06 to będzie 11+4. Dołączam zdjęcie z usg :) A dziś 7+6 :)
Cudnie rośnijcie zdrowo kochani ❤️❤️
 
A mój "ciążowy" brzuch wygląda tak 😂😂😂😂 czekam do piątku, mam nadzieję że w końcu mi potwierdzi, że jednak ktoś tam mieszka 😍 objawów brak .... Prócz zmęczenia, zadyszki i ostatnio cycki mi się powiększyły i zrobiły się tkliwe :)
Takiej to dobrze 😉 ja się już nie ukryje z brzuchem choćbym chciała a prawda jest taka, że nie chcieliśmy jeszcze wszystkim mówić 😐
 
Ale Wam zazdroszcze tych ubranek i rzeczy 😍 ja w takiej niepewności... W ostatniej ciąży kupiłam kokon bo był śliczny i w promocji 🙈 niestety tamtego dziecka nie ma a kokon leży wepchnięty w ferworze negatywnych emocji i żalu gdzieś na dno szafy....
Spokojnie będzie wszystko dobrze teraz musi być !!! I będziesz jeszcze wpadać w szał zakupowy na 100%! Ja w sumie mam ciąże zagrożona przez krwiaka dużego ciagle walczę z tsh wysokim bardzo ale nie poddaje się i wierze ze będzie dobrze musi być nie przyjmuje innej opcji ! ❤️☺️💙✊🏻
 
Dobra laski zamówiłam w hm spodnie ciążowe dwie pary czarne i takie Ala jeansy 😂 kwota łączna 249 zł :/ ale kuzwa nie zapinam się już w żadne spodnie :/ kupiłam te legginsy w lidlu ciążowe ale szału nie ma 😂 a dziś jechaliśmy z mężem po zmywarkę bo nam się zepsuła stara to w dresach 😂😂😂

Też dzisiaj przeglądałam, ale nie wiem jaki rozmiar zamówić :| Mam nadzieję, że szybko przyjdzie lato, to się na kiecki przerzucę 😁
 
Takiej to dobrze 😉 ja się już nie ukryje z brzuchem choćbym chciała a prawda jest taka, że nie chcieliśmy jeszcze wszystkim mówić 😐
Piękny masz brzuszek ❤️ Moj jest taki jak bym nie dbała o dietę 😂 a Twój to cudeńko typowo ciążowy 😁☺️
88C6C076-D41D-4B76-9131-939CAA453BB7.jpeg
 
Też dzisiaj przeglądałam, ale nie wiem jaki rozmiar zamówić :| Mam nadzieję, że szybko przyjdzie lato, to się na kiecki przerzucę 😁
Ja nosiłam m zawsze ale wzielam L bałam się ze będą mimo wszystko ciasne jak bym wzięła M. Ale fakt tez już czekam na lato i zwiewne sukieneczki 🥰
 
reklama
Spokojnie będzie wszystko dobrze teraz musi być !!! I będziesz jeszcze wpadać w szał zakupowy na 100%! Ja w sumie mam ciąże zagrożona przez krwiaka dużego ciagle walczę z tsh wysokim bardzo ale nie poddaje się i wierze ze będzie dobrze musi być nie przyjmuje innej opcji ! ❤️☺️💙✊🏻
Staram się na spokojnie myśleć pozytywnie. Czekamy do piątku do tej godziny 17 :) wtedy niby ok 6+5 lub 7 będzie. Ciężko stwierdzić bo ciąża okazała się młodsza na pierwszym usg. .. Także trzymajcie wtedy kciuki!:)
 
Do góry