reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dzis bhcg wynosi 33500. Czyli od soboty przyrosy jedynie 4000. To koniec 8tc myslicie ze przyrost moze bycaz tak niski a nadal byc ok?

Przy tak późnym tygodniu ciąży to w ogóle bez sensu jest robienie bety, wiem ze Ci lekarz kazał ale według mnie jak czytałam to przy takich ilościach w tysiącach robić betę się nie powinno bo tylko człowiek się stresuje a tu ciężko prawidłowy przyrost stwierdzić. Chyba to już lekarz musi Ci powiedzieć skoro kazał robic.
 
Właśnie chyba na tym USG (tudzież kolejnej wizycie) poproszę o zmianę luteiny na dopochwową. Bo teraz mam dwie pod język i to dwa razy dziennie i to jest dramat. Spytam też czy można już zejść z dawki skoro nie plamię. Muszę chyba zapisać sobie wszystkie pytania i prośby bo na bank wszystko zapomnę ze stresu 😅
Też biorę pod język 2xdziennie po 2 tabletki i w sumie nie narzekam :D nie wyobrażam sobie dowcipnej... Często łapie tam infekcje, więc dla mnie ta pod język jest super rozwiązaniem!:)
 
A mój "ciążowy" brzuch wygląda tak 😂😂😂😂 czekam do piątku, mam nadzieję że w końcu mi potwierdzi, że jednak ktoś tam mieszka 😍 objawów brak .... Prócz zmęczenia, zadyszki i ostatnio cycki mi się powiększyły i zrobiły się tkliwe :)
 

Załączniki

  • 20200511_173946.jpg
    20200511_173946.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 129
Znam to. Zachodząc w poprzednia ciążę mieszkaliśmy z moimi dziadkami, bo mają duże mieszkanie (150m2) i spokojnie można podzielić na dwa. Jak się dowiedzieli o ciąży to tak zaczęli wymyślać, że skończyło się na wyjeździe za granicę. Co ma być, to będzie. Nie denerwuj się, na pewno wszystko się ułoży. Kiedyś Wam opowiem jaki miałam stres i przeboje z mieszkaniem będąc w poprzedniej ciąży. Nie życzę nikomu, ale ostatecznie wyszliśmy na prostą.
Zaluje ze im od razu powiedzielismy.. zrobilismy to tylko po to zeby bylo latwiej. Prosimy o rozne rzeczy zeby jeszcze sie wstrzymali np gotowanie kapusty.. jak to czytam to az mnie jelita bola. Nic nie rozumieja. Ja tu psychicznie siadam
 
Zaluje ze im od razu powiedzielismy.. zrobilismy to tylko po to zeby bylo latwiej. Prosimy o rozne rzeczy zeby jeszcze sie wstrzymali np gotowanie kapusty.. jak to czytam to az mnie jelita bola. Nic nie rozumieja. Ja tu psychicznie siadam
Współczuję.
Jak jest jakakolwiek szansa to uciekajcie, spokój jest więcej wart niż wszystkie pieniądze tego świata ;) Zwłaszcza w naszym stanie!
 
reklama
Do góry