reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Jasne że mało seksowne [emoji14][emoji23]
Wroclaw wiec w dalszym ciągu w Karkonoszach często bywam ;) Na studia mnie wyniosło i pokochałam to miasto ;)


@aga.i.nieszka bo mnie się wydaje, ze jednak „dni płodne”, „owulacja” to mało seksowna gadka dla faceta [emoji14]

Ale nad morzem tez macie super tereny do spacerów, mój były pochodzil znad morza i lubiłam poza sezonem tam jezdzic. Tez ma to coś w sobie!
 
reklama
Hej Dziewczyny 😊 ja tak narzekałam że nie mam objawów i chyba sobie wykrakalam 🤦‍♀️mdli mnie dzisaj niemilosiernie cycki bolą przy każdym ruchu nic mi dzisaj nie smakuje oprócz jabłek 🤦‍♀️ pomocy a tu jeszcze Córeczka która trzeba się zająć jak ja to ogarnę to nie wiem ledwo z łóżka się ruszam 😨
 
Hej Dziewczyny 😊 ja tak narzekałam że nie mam objawów i chyba sobie wykrakalam 🤦‍♀️mdli mnie dzisaj niemilosiernie cycki bolą przy każdym ruchu nic mi dzisaj nie smakuje oprócz jabłek 🤦‍♀️ pomocy a tu jeszcze Córeczka która trzeba się zająć jak ja to ogarnę to nie wiem ledwo z łóżka się ruszam 😨

Ja dzisiaj zjadłam jabłko na 1 śniadanie bo nie weszło nic innego 😁
 
@Karanga @Rumiankowa bardzo wam dziękuję :) Niestey u mnie w okolicy tylko Lidl, Biedronka i delikatesy Mila ;) ale dobrze wiedzieć, może pojedziemy troszkę dalej i zakupimy w końcu :) A jest tam jakas półka oznakowana, że to wina bezalkoholowe czy po kolei musze sprawdzać? Czy wy pytałyście po prostu sprzedawcę?
Bardzo dobry Cin Cin jest wlasnie w Biedronce, poza tym widziałam też jedno w Lidlu, a dużo w Auchan i Selgros 😉 z tego co zauważyłam to w Lidlu i Biedronce są pomiędzy zwykłymi, a w większych sklepach są osobne półki
 

Załączniki

  • CC_FreeSecco_z_zawieszkass.jpg
    CC_FreeSecco_z_zawieszkass.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 45
A to u nas żadne z nas nie ma nic wspólnego z kuchnia. Ale oboje lubimy gotować i wydaje mi się, ze jest w miarę smacznie.
Jak mam ochotę na tradycje to dzwonię do babci po przepis (któraś o pierogach mówiła, jutro będą i u mnie) bo ja tradycyjne lubie tylko mojej babci. Pierogów nikt takich nie robi, zawsze za grube ciasto i za duże. Wiec musze albo jechać do babci albo sama lepić (na ogół wybieram wyjazd ;p)
A my to raczej dużo kombinujemy. Dużo podróżujemy i potem jednak często to przemycamy w kuchni.
Dziś połączenie niebanalne - Polska zupa koperkowa i meksykańskie chilli sin carne 😂😂😂
To u nas tez jak chodzi o kuchnie to jest taki mix. Tzn moj oczywiscie jak to Wloch, nie przepusci i musi byc makaron pare razy w tygodniu, ale poza tym lubimy co jakis czas cos w stylu azjatyckim albo meksykanskim, chociaz na ogol to troszke dopasowujemy pod siebie 😉 Poza tym on twierdzi, ze polska kuchnia jest pyszna, ale dosyc pracochlonna.
 
Cześć, nie za bardzo mam siły pisać często ale czytam codziennie co u was. Ja już 3 tydzień leżę w łóżku , wstaje jedynie do łazienki.... u mnie dziś 8+1 , -6 kg na liczniku, poprzedni tydzień był koszmarny , nawet nie chce wspominać, w tym tygodniu coś może zaczyna się stabilizować , rano czuje się znośnie , jem jogurty, drożdżówkę maślana , to mi przejdzie . Po południu czasem jaka zupa .... , tez zaczęłam troszkę pic , zielona herbata , jedyne co daje rade . Ale wieczory od 17-18 są tragiczne , od 16 już nie jestem w stanie przyswoić nic do jedzenia bo wszystko wraca, najgorsze ze jestem głodna a jeść się nie da . I taka męczarnia 🤮do 22 aż usnę ....
Z zachcianek to narazie nic sprecyzowanego , nie ma podziału na konkretne smaki ... zależy od dnia , ale generalnie wszystko co jest bardziej płynne . Do tego tsh mam całe 0,0.... wiec mase objawów nadczynnosci tarczycy, kołatanie serca, wybuchy gorąca, potliwość, bezsenność ... odliczam dni do II trymestru ....
U nas gorąco ale nie mam siły żeby gdziekolwiek iść , dziś pierwszy raz wyszłam na balkon na slonce to po 5 min zrobiło mi się słabo , wiec już ryzykować nie będę.
pozdrawiam te szczęśliwe bezobjawowe i te cierpiące 🤗
 
Mój mąż gdzieś słyszał że w ciąży na wymioty pomaga sok z ogórków (niestety ja nienawidzę soków z ogórków kiszonych ani ogórków) no ale zaufalam mężowi dziś zaczęłam pić sok z ogórka i powiem wam zero wymioty i o wiele lepiej się czuje. Zobaczymy jak będzie dalej... :)
Jak mnie zaczyna mdlić to pije sok z kiszonej kapusty i bardzo pomaga, jeszcze ani razu nie wymiotowałam i po tym mogę jeść wszystko 👍 pewnie nie wszystkim pomoże, ale polecam spróbować 😉
 
reklama
A ja mam dziś totalnie lenia ! [emoji16] byłam na spacerze z psem i po spacerze usnęłam [emoji2960]

Ogólnie to jest -20% na te książki mamy dla mamy więc może sobie zamówię:-)

Ja wiem, że gdy rano zaraz po O tworzeniu oczu nie przegryzłabym owoca, była by tragedia A tak zaraz po wstaniu na nocnej szafeczce bach od razu jem xd I do śniadania jeszcze jest tak na zasadzie (dawaj jedzenie [emoji1787]) A po sniadaniu już super:-)

Wszystko prócz mięsa [emoji110][emoji4]
 
Do góry