reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

No ja dziś tez poszalałam 🤦🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ ale to było już silniejsze... od 5 tyg nie kochaliśmy się z mężem... dziś się złamaliśmy 🤦🏼‍♀️ nie powinnam, ale tłumacze sobie, ze nie krwawię nie boli mnie brzuch, nie mam plamien wiec jak ja jestem szczesliwa to dzidzia tez będzie 😂 teraz będę myśleć kuzwa na własne życzenie czy jest wszystko okej 😂🤦🏼‍♀️
 
reklama
Kurczę dziewczyny, łapię się na tym, że na fejsbuku lajkuję jakieś stronki z dziecięcymi produktami (a to pieluszki wielorazowe, a to kokoniki) a potem 'face palm' przecież nikt nie wie a moje polajkowania się wyświetlają i zaraz ktoś się domyśli 🙊🙈 więc lecę odlajkowac... I tak już któryś raz haha 😂 muszę przestać oglądać te dzidziowe rzeczy, tylko że one są takie śliczne 😍 8 dni do USG...
 
Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko [emoji173]
No ja dziś tez poszalałam [emoji2360][emoji2372] ale to było już silniejsze... od 5 tyg nie kochaliśmy się z mężem... dziś się złamaliśmy [emoji2360] nie powinnam, ale tłumacze sobie, ze nie krwawię nie boli mnie brzuch, nie mam plamien wiec jak ja jestem szczesliwa to dzidzia tez będzie [emoji23] teraz będę myśleć kuzwa na własne życzenie czy jest wszystko okej [emoji23][emoji2360]
 
@Dolvit @martini6 Czy to rower czy seksik myślę że nie zaszkodził ;) trochę serotoniny się wydzieliło i na pewno jesteście szczęśliwsze :) gorzej sobie ciągle odmawiać i się frustracja zbiera i kortyzol wydziela. Póki nic złego się nie dzieje i robicie wszystko w zgodzie z własnym ciałem to nie ma co się martwić :) po cichu Wam zazdroszczę bo ja dzisiaj od rana na skraju wymiotów i ani rower ani seksik nie wchodzą w grę :(
 
Dziewczyny, ja dziś ledwo żyje... Złapalo mnie straszne zapalenie pęcherza 🤦‍♀️ w ciągu dwóch godzin rozwinęło się tak, że myślałam że padne z bólu 😓 na konsultacji telefonicznej dostałam antybiotyk, ale nie chcę jeszcze brać... Wzięłam nospe i ciepłą kąpiel, trochę pomogło. Mam nadzieję że wytrzymam do jutra, poproszę męża żeby zawiózł mocz na badanie i chyba przełożę wizytę u ginekologa z czwartku na jutro 🤷‍♀️
Oczywiście wypiłam też już hektolitry wody na zmianę z sokiem z żurawiny...
Macie jeszcze jakieś domowe sposoby?
 
Dziewczyny, ja dziś ledwo żyje... Złapalo mnie straszne zapalenie pęcherza 🤦‍♀️ w ciągu dwóch godzin rozwinęło się tak, że myślałam że padne z bólu 😓 na konsultacji telefonicznej dostałam antybiotyk, ale nie chcę jeszcze brać... Wzięłam nospe i ciepłą kąpiel, trochę pomogło. Mam nadzieję że wytrzymam do jutra, poproszę męża żeby zawiózł mocz na badanie i chyba przełożę wizytę u ginekologa z czwartku na jutro 🤷‍♀️
Oczywiście wypiłam też już hektolitry wody na zmianę z sokiem z żurawiny...
Macie jeszcze jakieś domowe sposoby?
Brać antybiotyk , zapalenie pęcherza w ciąży to bardzo duże ryzyko przeniesienia infekcji na drogi rodne i nerki.
 
Ja dzis znowu zdycham na okropne mdlosci. Nie ruszam sie z lozka. Jak tylko jestem w pionie mam odruch wymiotny. Przeczytalam ze niby na mdlosci jest dobry napar z miety i imbiru pity z kostkami lodu....nie pomoglo. Picie wody czy czegokolwiek innego pobudza jeszcze gorsze mdlosci 😥😰
Ja dziś tylko raz z ranna po przebudzeniu wymiotowala żółciA. A tak to dziś wstręt do zapachu każdego....
 
Brać antybiotyk , zapalenie pęcherza w ciąży to bardzo duże ryzyko przeniesienia infekcji na drogi rodne i nerki.
Na pewno wezmę, jeśli ginekolog to jutro potwierdzi 👍 myślę, że mimo wszystko warto żebym jutro z rana zrobiła badanie moczu, bo robiłam w środę i wyniki były super, więc aż ciężko uwierzyć że coś poważnego się tam rozwinęło
 
Na pewno wezmę, jeśli ginekolog to jutro potwierdzi 👍 myślę, że mimo wszystko warto żebym jutro z rana zrobiła badanie moczu, bo robiłam w środę i wyniki były super, więc aż ciężko uwierzyć że coś poważnego się tam rozwinęło
Od zapalenia cewki moczowej, po zapalenie pęcherza i nerek plus urosepsa.... wystarczy ok 5-6 h
 
reklama
Na pewno wezmę, jeśli ginekolog to jutro potwierdzi 👍 myślę, że mimo wszystko warto żebym jutro z rana zrobiła badanie moczu, bo robiłam w środę i wyniki były super, więc aż ciężko uwierzyć że coś poważnego się tam rozwinęło
Ja też bym wzięła antybiotyk, lekarz na pewno miał na uwadze Twoją ciążę i zapisał Ci bezpieczny antybiotyk
 
Do góry