reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
ja rozważam żeby kupić bo... mój mąż ma problemy z kręgosłupem :D to na razie by sobie popróbował z poduszka ciążową, jak mu pomoże to spoko a jak nie to się nie zmarnuje i ja za kilka miesięcy będę korzystać ;)
Bo jak chodził na fizjoterapie i masaże to było spoko a teraz ten wirus i się meczy.

Jak dla męża to polecam mega Link do: Pranamat ECO - mata do akupresury to innowacyjne narzędzie do wyeliminowania bólu my długo zwlekaliśmy czy kupić czy nie bo droga ale udało nam się w promocji z poduszka za 619 zł chyba i jak bałam się czy pomaga tak moj mąż codziennie kładzie się na niej po 20 min i jak ręka odjął. Mąż ma 2 przepukliny kregoslupa, już dwa razy dysk mu wypadł i ma super zaufanego masażystę który zawsze go nastawia ale wiadomo mimo wszystko co tydzien nie jeździ do niego a ta mata to serio strzał w 10. Ja go namówiłam bo mówił ze to pewnie nic nie daje naciąganie takie itd ale teraz sam wraca z pracy i od razu na matę. Mówi cuda działa ! Polecam :) ja sama mam szyjna przepuklinę ale teraz w ciąży nie można na tym leżeć 😜
 
Kurcze miałam taki ładny długi post i mi wszystko szlag trafił bo się strona zamknęła...

Ja mieszkam niedaleko i rzeki i fosy miejskiej. I tam na tej fosie jest wysepka, na której jest gniazdo łabędzi. Łabędzie ponoć dobierają się na całe życie i one rzeczywiście tam zawsze tylko we dwa na tym odcinku fosy. Ale w zeszłym roku nie wykluło im się nic z gniazda. A ja w tym samym roku poroniłam. I tak teraz widzę, ze znowu wysiadują i tak bardzo trzymam za te łabędzie kciuki. Mam nadzieje ze i ja i one się doczekamy ^^
Ja mam trzy Parki obok siebie. W jednym jest staw przy drodze. Są dwa łabędzie od lat. Ale zrobiły się tak wredne, że wychodzą na drogę i próbują dziobać auta. Strach po chodniku przejść jak siedzą na trawie bo gonią i łapią za spodnie [emoji23]
 
Jak dla męża to polecam mega Link do: Pranamat ECO - mata do akupresury to innowacyjne narzędzie do wyeliminowania bólu my długo zwlekaliśmy czy kupić czy nie bo droga ale udało nam się w promocji z poduszka za 619 zł chyba i jak bałam się czy pomaga tak moj mąż codziennie kładzie się na niej po 20 min i jak ręka odjął. Mąż ma 2 przepukliny kregoslupa, już dwa razy dysk mu wypadł i ma super zaufanego masażystę który zawsze go nastawia ale wiadomo mimo wszystko co tydzien nie jeździ do niego a ta mata to serio strzał w 10. Ja go namówiłam bo mówił ze to pewnie nic nie daje naciąganie takie itd ale teraz sam wraca z pracy i od razu na matę. Mówi cuda działa ! Polecam :) ja sama mam szyjna przepuklinę ale teraz w ciąży nie można na tym leżeć 😜
mysle, ze mojego męża na to nie namowie ;) jakby mu to polecił jego zaufany fizjoterapeuta to tak ale inaczej nie ma szans ;)
Zreszta on ma tylko jedno zwyrodnienie i w sumie jak chodzi na fizjoterapie to jest ok. Ale teraz tylko siedzący tryb życia, trochę spacerów i niestety ból jest silniejszy znów.
 
Jak dla męża to polecam mega Link do: Pranamat ECO - mata do akupresury to innowacyjne narzędzie do wyeliminowania bólu my długo zwlekaliśmy czy kupić czy nie bo droga ale udało nam się w promocji z poduszka za 619 zł chyba i jak bałam się czy pomaga tak moj mąż codziennie kładzie się na niej po 20 min i jak ręka odjął. Mąż ma 2 przepukliny kregoslupa, już dwa razy dysk mu wypadł i ma super zaufanego masażystę który zawsze go nastawia ale wiadomo mimo wszystko co tydzien nie jeździ do niego a ta mata to serio strzał w 10. Ja go namówiłam bo mówił ze to pewnie nic nie daje naciąganie takie itd ale teraz sam wraca z pracy i od razu na matę. Mówi cuda działa ! Polecam :) ja sama mam szyjna przepuklinę ale teraz w ciąży nie można na tym leżeć 😜
O właśnie taką ma moja mama. Ale chyba podróbę bo identyczna a kupiła za 90zl
 
A ja Wam tak zazdroszczę, że Wasze dzieci tak ładnie wszystko jedzą.. u nas cholernie ciężko w tym temacie. Młody ma prawie 2 lata a nie potrafi jeść. Nie to, że nie chce ale nie potrafi. Mieliśmy iść do logopedy ale wszystko nam pozamykali przez tego koronawirusa, wizyty na które czekaliśmy poodwolywane a ja jestem zalamana bo nie wiem juz co mam robić, żeby on gryzł. On tylko wkłada do buzi i od razu połyka, bez gryzienia. Nawet chrupki nie wchodzą w grę bo nie poczeka aż się rozpuszcza.. ehh
Martini przerabialam to samo z corka... logopeda nam nie pomogl. Sama jak podrosla zalapala ze trzeba gryzc, dopiero jak miala ponad 3 latka, tak wszystko na papke bylo :( bo zaraz lykala. Moge cie tylko pocieszyć zebys nie wierzyla w brednie wypisane w necie ze potem dziecko ma wadę wymowy itd. Nic takiego nie ma u nas miejsca, ja balam sie ze moze bedzie miala problem z "r" bo naczytalam sie głupot, ale wszystko jest ok.
 
Martini przerabialam to samo z corka... logopeda nam nie pomogl. Sama jak podrosla zalapala ze trzeba gryzc, dopiero jak miala ponad 3 latka, tak wszystko na papke bylo :( bo zaraz lykala. Moge cie tylko pocieszyć zebys nie wierzyla w brednie wypisane w necie ze potem dziecko ma wadę wymowy itd. Nic takiego nie ma u nas miejsca, ja balam sie ze moze bedzie miala problem z "r" bo naczytalam sie głupot, ale wszystko jest ok.
Spokojnie nawet jakby byla wada wymowy r to da sie to wypracowac 😊 ci ludzie co nie umia wymawiac r i twierdza ze TAK JUZ MAJA to nie...nie mają tylko tak sobie wypracowali i nikt ich nie nauczył i jest juz za pozno. Jakby taki czlowiek jako dziecko poslany byl do logopedy wszystko pieknie moznaby wypracowac. Takze nawet gdyby byla taka wada wymowy to nie trzeba chodzic w stresie..choc wiem ze tak jest bo odpowiednia terapia logopedyczna i wszystko powinno byc w porzadku. Moja siostra okroooopnie sepleniła, zamiast rower bylo lowel, mowila nie wyraznie, nie dalo sie zrozumiec, pochodzila do logopedy, pocwiczyla plus cwiczenia w domu i wszystko sie dało 😊 tylko trzeba konsekwencji i systematycznosci oczywiscie.
 
Wiecie co mialam kilka dni temu takie glupie myslenie ze kurcze moze cos jest nie tak...czy z dzieckiem jest w porzadku? Wpadalam w panike. Macalam cycki czy choc troszke bolą bo bylo tak ze z 4 dni temu piersi przestalu bolec i mialam duzo slabsze mdlosci i przyplyw energii. Ale jak sie okazalo jednorazowo bo tylko ten jeden dzien. Pozniej zaczely ciagnac mnie pachwiny dzis mdlosci nie do ogarniecia, znowu ciągniecie i kłucie pachwin a w jednej piersi od gory mialam taki bol przez jakis czas takimi falami jakby mi ktos nozem rozcinal 😂 ten dzien spokoju byl chyba tak zwana cisza przed burzą. Czuje ze jest wszystko w porzadku. A przynajmniej jakos uspokajaja mnie te objawy i jak wodac ich zanik nie znaczy ze znowu zaraz nie przyjdą...albo jak u niektorych obawa bo objawow nagle nie ma a na usg wszystko w porzadku. Ogolnie calyczas burczy mi w brzuchu wiec jem a jednoczesnie ciagnie mnie na wymioty...nie ogarniam tego naprawde.
 
reklama
Spokojnie nawet jakby byla wada wymowy r to da sie to wypracowac 😊 ci ludzie co nie umia wymawiac r i twierdza ze TAK JUZ MAJA to nie...nie mają tylko tak sobie wypracowali i nikt ich nie nauczył i jest juz za pozno. Jakby taki czlowiek jako dziecko poslany byl do logopedy wszystko pieknie moznaby wypracowac. Takze nawet gdyby byla taka wada wymowy to nie trzeba chodzic w stresie..choc wiem ze tak jest bo odpowiednia terapia logopedyczna i wszystko powinno byc w porzadku. Moja siostra okroooopnie sepleniła, zamiast rower bylo lowel, mowila nie wyraznie, nie dalo sie zrozumiec, pochodzila do logopedy, pocwiczyla plus cwiczenia w domu i wszystko sie dało 😊 tylko trzeba konsekwencji i systematycznosci oczywiscie.
Zgadzam sie z Tobą, chodzilo mi jednak o sam fakt, ze przeciez zaden rodzic nie chce dla dziecka zle lub zeby mialo wade wymowy :) jesli tak by sie stalo, wiadomo ze jak najszybciej podjelabym kroki zeby zwalczyc wade :)
 
Do góry