reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny a po co wam poduszki do spania w takiej wczesnej ciąży?
ja rozważam żeby kupić bo... mój mąż ma problemy z kręgosłupem :D to na razie by sobie popróbował z poduszka ciążową, jak mu pomoże to spoko a jak nie to się nie zmarnuje i ja za kilka miesięcy będę korzystać ;)
Bo jak chodził na fizjoterapie i masaże to było spoko a teraz ten wirus i się meczy.
 
My na trzecim piętrze, więc koty się na szczęście nie wspinają 😅 ale akurat mam widok na przeciwko łóżka, więc siedzę i obserwuję. Najbardziej właśnie mi się podoba jak tata Gołąb przynosi jej gałązki, a ona układa 😁😁 albo siedzą i się całują 😂
A to Tak było na początku jak gniazdo budowali. Noooo świetne to jest :D
 
A ja Wam tak zazdroszczę, że Wasze dzieci tak ładnie wszystko jedzą.. u nas cholernie ciężko w tym temacie. Młody ma prawie 2 lata a nie potrafi jeść. Nie to, że nie chce ale nie potrafi. Mieliśmy iść do logopedy ale wszystko nam pozamykali przez tego koronawirusa, wizyty na które czekaliśmy poodwolywane a ja jestem zalamana bo nie wiem juz co mam robić, żeby on gryzł. On tylko wkłada do buzi i od razu połyka, bez gryzienia. Nawet chrupki nie wchodzą w grę bo nie poczeka aż się rozpuszcza.. ehh
Za niedługo znowu zaczną przyjmować lekarze. Najlepiej to już dzwoń i próbuj się umawiać z małym. Ciężko go będzie nawet do przedszkola dać skoro nie potrafi jeszcze samodzielnie jeść. Na pewno się stresujesz i męczysz. Czyli dalej papki je? A jak by mu pomalutku takie mini mini kawałeczki wprowadzać w papkach?
 
Kurcze miałam taki ładny długi post i mi wszystko szlag trafił bo się strona zamknęła...

Ja mieszkam niedaleko i rzeki i fosy miejskiej. I tam na tej fosie jest wysepka, na której jest gniazdo łabędzi. Łabędzie ponoć dobierają się na całe życie i one rzeczywiście tam zawsze tylko we dwa na tym odcinku fosy. Ale w zeszłym roku nie wykluło im się nic z gniazda. A ja w tym samym roku poroniłam. I tak teraz widzę, ze znowu wysiadują i tak bardzo trzymam za te łabędzie kciuki. Mam nadzieje ze i ja i one się doczekamy ^^
 
ja rozważam żeby kupić bo... mój mąż ma problemy z kręgosłupem :D to na razie by sobie popróbował z poduszka ciążową, jak mu pomoże to spoko a jak nie to się nie zmarnuje i ja za kilka miesięcy będę korzystać ;)
Bo jak chodził na fizjoterapie i masaże to było spoko a teraz ten wirus i się meczy.
Moja mama kupiła sobie taką specjalna mate z kolcami. Gołym ciałem się na niej kładzie, wystarczy pół godzinki i plecy dużo mniej bolą.
 
Byłam dzisiaj porobić pierwsze badania. Wszystko ma być w systemie oprócz hiv i hcv, które trzeba odebrać osobiście, to chyba odbiorę je dopiero przy okazji jak będę szła na następną wizytę. Po tym duphastonie mnie trochę bardziej bolą piersi, a tak to się w ogóle nie czuję, jakbym była w ciąży.
Mam nadzieję, że z dzidzią wszystko w porządku, bo mąż się bardzo ucieszył i już nawet gada do brzucha...
 
reklama
Do góry