reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Skonczylam czytac ta ksiazke o porodzie naturalnym. W szoku jestem jak mnie wciagnela 😂😂😂 niecale 2 dni i prawie 200 stron poszlo. Dzis mam troche na glowie wiec nie bede miec czasu zaczac kolejnej ksiazki ale jutro juz zaczynam z "cesarskim cieciem" zobaczymy czy pojdzie rosnie szybko 😂
 
Ja bym.ja znalazla i wywalila 😂😂😂😂 serio , a Wiki od czasu jak ogladala anabell nie chce zadnych lalek Michasi w pokoju 😂😂😂😂😂😂 a mloda ma tylko jedna szmacianke ktora nazwalam wlasnie anabell 😂😂 wredna matka ze mnie 😈
Mega wredna hahaha.
Miałam ochotę wywalić przez balkon albo zanieść do pokoju K [emoji23] ale nie miałam siły się ruszyć z łóżka [emoji16] a z drugiej strony, jak bym ją znalazła a ona by się ruszyła, albo mrugnela? [emoji16] [emoji23]
 
A ja Wam tak zazdroszczę, że Wasze dzieci tak ładnie wszystko jedzą.. u nas cholernie ciężko w tym temacie. Młody ma prawie 2 lata a nie potrafi jeść. Nie to, że nie chce ale nie potrafi. Mieliśmy iść do logopedy ale wszystko nam pozamykali przez tego koronawirusa, wizyty na które czekaliśmy poodwolywane a ja jestem zalamana bo nie wiem juz co mam robić, żeby on gryzł. On tylko wkłada do buzi i od razu połyka, bez gryzienia. Nawet chrupki nie wchodzą w grę bo nie poczeka aż się rozpuszcza.. ehh
 
Ja tak lubię obserwować. Tylko kot się zbliża czy wrony to galab tata przylatuje na drzewo i pilnuje. A ostatnio przyleciał, mama odleciała a tata siadł na małe i ogrzewał. Taka rodzinna wymiana :p

My na trzecim piętrze, więc koty się na szczęście nie wspinają 😅 ale akurat mam widok na przeciwko łóżka, więc siedzę i obserwuję. Najbardziej właśnie mi się podoba jak tata Gołąb przynosi jej gałązki, a ona układa 😁😁 albo siedzą i się całują 😂
 
reklama
Do góry