reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja na pewno nie chce w pracy mówić, zanim nie zobaczę serduszka. A później to sama nie wiem co zrobię.. Ale masz rację, największe ryzyko poronienia jest w pierwszym trymestrze..

Powiem wam, ze ja bym pewnie na waszym miejscu tez czekala. :)
Ja niestety musialam powiedziec bo lekarka kategorycznie mowila o l4 ze względu na to ze pracuje jako stylistka paznokci... A wtedy jeszcze nie bylo restrykcji od rządu. A ze jestem jedyna w gabinecie to ciezko było..

Uważajcie tylko na te zwolnienia bo tylu osobom z mojego otoczenia juz wręczyli zwolnienia teraz, ze szok.. I to w takim miejscach gdzie sie człowiek nie spodziewał
. :/
 
Powiem wam, ze ja bym pewnie na waszym miejscu tez czekala. :)
Ja niestety musialam powiedziec bo lekarka kategorycznie mowila o l4 ze względu na to ze pracuje jako stylistka paznokci... A wtedy jeszcze nie bylo restrykcji od rządu. A ze jestem jedyna w gabinecie to ciezko było..

Uważajcie tylko na te zwolnienia bo tylu osobom z mojego otoczenia juz wręczyli zwolnienia teraz, ze szok.. I to w takim miejscach gdzie sie człowiek nie spodziewał
. :/
Nie mogą nas zwolnić jak jesteśmy w ciąży.
 
U mnie sie pomalu wlacza mulenie.. Rano sie obudzilam i bylo mi niedobrze troche. Eh, moja ulubiona czesc.
A poza tym raczej nic. Przestalo mnie podbrzusze ciagnac w ogole.
 
Hej, ja również dołączam do grudniowych mam:)
Ja miałam nie badać bety, ale ze wizyta dopiero 10 kwietnia to bym zwariowała z niepewności, czy chociaż przyrost dobry ;P
30 dzień - 497
32 dzień - 1052 :)

Piękny przyrost i piękna beta ja robiłam w poniedziałek miałam 196 teraz dopiero zrobie we wtorek bo mam zlecone inne badania wiec wszystko za jednym zamachem aby nie łazić po tych przychodniach jak najmniej.
 
reklama
Wczoraj mnie mdliło, dziś wymiotuje na całego, nie wiem czemu wydawało mi sie, że w ciąży mnie to nie bedzie dotyczyło :D
 
Do góry