reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

U mnie wypadala 13-14, ale tez kwestia zagniezdzenia. Jakby bylo pozniej u mnie to i beta niższa. Nie wiem co robic. Wizyta 10kwietnia dopiero, a znow do boje drugi raz bete robic, aby sie nie rozczarowac.

Ja na druga betę nie idę bo lekarz kazał unikać przychodni chodź dupa mnie swędzi hehe muszę się wstrzymać we wtorek idę na badania ogólnej krwi i mam tez zaznaczona betę wiec muszę się wstrzymać z bólami. Mam wizytę na 9 kwietnia wiec dzień przed Tobą 😉 chyba Brdzie to najdłuższy nasz tydzień 😂
 
reklama
Ja na druga betę nie idę bo lekarz kazał unikać przychodni chodź dupa mnie swędzi hehe muszę się wstrzymać we wtorek idę na badania ogólnej krwi i mam tez zaznaczona betę wiec muszę się wstrzymać z bólami. Mam wizytę na 9 kwietnia wiec dzień przed Tobą 😉 chyba Brdzie to najdłuższy nasz tydzień 😂
No daj spokój... ja chyba umre z niepokoju. Tak bardzo chce, żeby wszystko bylo dobrze. Nawet nie chce myslec, ze powie mi coś zlego
 
U mnie wypadala 13-14, ale tez kwestia zagniezdzenia. Jakby bylo pozniej u mnie to i beta niższa. Nie wiem co robic. Wizyta 10kwietnia dopiero, a znow do boje drugi raz bete robic, aby sie nie rozczarowac.
To kwestia mocno indywidualna. Jakbyś znala przyrost to jeszcze można się martwić/nie martwić, ale jak jest jeden wynik to o niczym nie świadczy. Tylko o tym ze jesteś w ciąży :)
 
Ja na druga betę nie idę bo lekarz kazał unikać przychodni chodź dupa mnie swędzi hehe muszę się wstrzymać we wtorek idę na badania ogólnej krwi i mam tez zaznaczona betę wiec muszę się wstrzymać z bólami. Mam wizytę na 9 kwietnia wiec dzień przed Tobą 😉 chyba Brdzie to najdłuższy nasz tydzień 😂
Oj tak. Ja miałam mieć wizytę dzisiaj ale mi odwołali i muszę czekać dodatkowy tydzien.
 
nie boicie się latać na badania?
ja muszę właśnie zrobić i już jak dzwoniłam jak przyjmują to kazali mieć maseczkę i wgl ..
 
Nie ważne jest jaka jest wartość bety ale jaki jest przyrost. Jedno badanie niewiele mówi.

Oczywiście nie masz co się martwić. Przyrost najważniejszy jak pisza dziewczyny. Ja tez nie miałam tak dużej 400 tylko 196 tez nie zbyt duża damy radę! Będziemy się tu wspierać i trzymać kciuki za siebie nawzajem ✊🏻
 
nie boicie się latać na badania?
ja muszę właśnie zrobić i już jak dzwoniłam jak przyjmują to kazali mieć maseczkę i wgl ..

U mnie naszczescie jest mala miejscowości i nie ma dużo ludzi, ale tez idę w maseczce i rękawiczkach a w torebce płyn dezynfekujący. Wyjścia nie ma trzeb jakoś dac radę. Byłam raz na becie ibteraz drugi raz na te badania co zleci gin niby się boje się nie mogę się doczekać 😜
 
reklama
Oczywiście nie masz co się martwić. Przyrost najważniejszy jak pisza dziewczyny. Ja tez nie miałam tak dużej 400 tylko 196 tez nie zbyt duża damy radę! Będziemy się tu wspierać i trzymać kciuki za siebie nawzajem ✊🏻
Może pojde jutro. Chociaz ginekolog tez mi odradzal. Chyba gorsze dowiedzieć sie na miejscu, ze cos nie tak niz zrobic bete i czekac tydzień na wizyte
 
Do góry