reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
W Poznaniu 🙂 myślałam, że też gdzieś tutaj to podałabym Ci namiary na moją gin i wszystko by Ci od ręki załatwiła :)

Udało mi się w końcu załatwić nie dhupaston a luteinę przez koleżankę z Polski 😃 ( ta pediatra z Polski nie pomogła niestety :( )czy któraś może mniej wiecej powiedzieć jak to dawkować przy plamieniach? Bo będę brała na własną rękę bez wiedzy lekarza tutaj.


Dziewczyny mam lekkie plamienie (doslownie kropla)i brazowawy sluz przy podcieraniu. Czy któraś z Was miała tak w 5-6 tyg?

Ja tak miałam w piątym tygodniu ,tydzień przerwy i w 7 od nowa, bylam tydz temu na usg i byly 2 pęcherzyki ,jeden z zarodkiem i serduszkiem ,drugi z cialkiem żółtym .


Jak miło poczytać, że tyle udanych wizyt,serdecznie gratuluję ❤
 
Udało mi się w końcu załatwić nie dhupaston a luteinę przez koleżankę z Polski 😃 ( ta pediatra z Polski nie pomogła niestety :( )czy któraś może mniej wiecej powiedzieć jak to dawkować przy plamieniach? Bo będę brała na własną rękę bez wiedzy lekarza tutaj.




Ja tak miałam w piątym tygodniu ,tydzień przerwy i w 7 od nowa, bylam tydz temu na usg i byly 2 pęcherzyki ,jeden z zarodkiem i serduszkiem ,drugi z cialkiem żółtym .


Jak miło poczytać, że tyle udanych wizyt,serdecznie gratuluję ❤
Luteine biore co 12 godzin
 
Po 1000 nie powinno sie juz robic bety. No ale jesli plamiłaś to mozna sprawdzic czy nie spadła czy cos. A nie bylas u lekarza jeszcze?
Jeszcze nie- stwierdziłam, że jeśli jest ok to nie chce pójść za wcześnie i się rozczarować i zamartwiac jak ostatnio, że za wiele nie zobaczyłam. Wybieram się dopiero w przyszłym tygodniu.
 
Udało mi się w końcu załatwić nie dhupaston a luteinę przez koleżankę z Polski 😃 ( ta pediatra z Polski nie pomogła niestety :( )czy któraś może mniej wiecej powiedzieć jak to dawkować przy plamieniach? Bo będę brała na własną rękę bez wiedzy lekarza tutaj.




Ja tak miałam w piątym tygodniu ,tydzień przerwy i w 7 od nowa, bylam tydz temu na usg i byly 2 pęcherzyki ,jeden z zarodkiem i serduszkiem ,drugi z cialkiem żółtym .


Jak miło poczytać, że tyle udanych wizyt,serdecznie gratuluję ❤
Czesto tez na roznych grupach dziewczyny maja do odsprzedania luteine czy duphaston. Ja tak wlasnie kupuje bo taniej wychodzi no i zapas mam w razie czego..wiadomo czasem lekarz nie przyjmie a tabletki sie koncza itp 😅
 
reklama
Do góry