reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Tez czuje ze moja pochwa jest jakas taka bardziej unerwiona [emoji14]
Nooo a na wywiadowce bedzie czemu babcia przyszla, a nie mama [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Ja chrzanię...tak gadacie o tym seksie...a mi się zachciało [emoji16]

Ja stwierdziłam, że będę wysyłać moich synów na wywiadówki hehe...
Chyba, że faktycznie dostanę takiego kopa hormonalnego, że nie będzie po mnie wieku widać [emoji3590] a znam takie.
 
Ja niestety jeszcze nie wizytuję, ale robiłam dzisiaj drugą betę, więc czekam na wyniki. Trzymajcie kciuki, żeby rosla, bo ten maly pęcherzyk i wczorajsze plamienia niestety bardzo niepokoją. Niby nastawiam się, że może nic z tego nie być, ale z drugiej strony staram się te wszystkie niepokojące objawy jakoś sobie wytłumaczyc. Chciałabym tu z bardzo z Wami zostać do tego grudnia :*
 
Ja niestety jeszcze nie wizytuję, ale robiłam dzisiaj drugą betę, więc czekam na wyniki. Trzymajcie kciuki, żeby rosla, bo ten maly pęcherzyk i wczorajsze plamienia niestety bardzo niepokoją. Niby nastawiam się, że może nic z tego nie być, ale z drugiej strony staram się te wszystkie niepokojące objawy jakoś sobie wytłumaczyc. Chciałabym tu z bardzo z Wami zostać do tego grudnia :*
Daj znac jak beda wyniki. Kiedy robilas 1 bete i ile wynosila?
 
Trzymam kciuki za wizyty i za betę też! ;)

Mój kot ma czasem takie schizy, że pół nocy nie śpi tylko miauczy i biega. No i dziś była ta noc... wyspana nie jestem zwłaszcza, że wyjątkowo poszłam spać dopiero po 1. Znaczy w ciąży wyjątkowo, poza ciążą to u to u mnie norma.
Dziś znów trochę mi żołądek wariuje ale już wiem dlaczego - zjadłam o 19 ostatni posiłek, no to 5h do zaśnięcia i te 7,5h snu więc się zrobiła mega długa przerwa. A jeszcze chwila zanim euthyrox się wchłonie i będę mogła spróbować coś zjeść.
 
reklama
Do góry