reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

U nas seksu nie ma codziennie , taki okres w zyciu hyhy cos jakby starosc, chce sie ale nie chce 😂😂😂 mialam juz tak przed ciaza ale teraz sie nasililo 🙄 od momentu gdy wiem o ciazy moj ma zakaz hyhy tez sie boje :p
Zmaczy u nas przed ciaza bylo tak ze ostatnie 2 msc byly takie obfite w seks bo mialam taka ochote po odstawieniu tabletek antykomcepcyjnych ze moj nie mogl za mna nadazyc. Jak bralam tabletki to moze nie wiem raz na tydzien albo dwa. Jak odstawilam to nagle tak mi libido wzroslo ze az to bylo dziwne dla mnie ze mi sie naprawde CHCE i to ja sie dopraszam 😂
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Jaajaj.k

Zmaczy u nas przed ciaza bylo tak ze ostatnie 2 msc byly takie obfite w seks bo mialam taka ochote po odstawieniu tabletek antykomcepcyjnych ze moj nie mogl za mna nadazyc. Jak bralam tabletki to moze nie wiem raz na tydzien albo dwa. Jak odstawilam to nagle tak mi libido wzroslo ze az to bylo dziwne dla mnie ze mi sie naprawde CHCE i to ja sie dopraszam 😂
Mi w tym miesiacu jakos sie tak zachcialo 🙄😂😂😂 nawet byl seks za to ze kupi mi kwiatka w doniczce 😂😂😂😂😂 masakra te hormony na starosc 😂😂😂😂 ja mu nawet noge zgwalcilam w tym miesiacu w dzien jak ogladalismy film a dzieci byly w innym pokoju ☺☺☺ takie mualam libido w tym miesiacu 🙄😂
 
Mi w tym miesiacu jakos sie tak zachcialo 🙄😂😂😂 nawet byl seks za to ze kupi mi kwiatka w doniczce 😂😂😂😂😂 masakra te hormony na starosc 😂😂😂😂 ja mu nawet noge zgwalcilam w tym miesiacu w dzien jak ogladalismy film a dzieci byly w innym pokoju ☺☺☺ takie mualam libido w tym miesiacu 🙄😂
Ile masz lat ze mowisz na starosc 😅
 
Ile masz lat ze mowisz na starosc 😅
36 , w grudniu 37 :p zobacz to normalne ciazy
Screenshot_20200506-075012.png
 
36 , w grudniu 37 :p zobacz to normalne ciazy Zobacz załącznik 1115815
Wow 😂 to bedzie wiecej mam rozumiec 😂😂😂 ja ogolnie od poczatku ciazy czuje takie pulsowanie dziwne pochwy, mi sie wydaje ze wynikajace z ukrwienia. Ogolnie pisala raz tu ktoras ze w poprzedniej ciazy miala orgazm przez sen i ja sobie tak pomyslalam wtedy oooo jak super. A jak sie zdarzylo to ze strachu umieralam 🤣
37 lat to jeszcze nie stara. Dziecko was znowu na nowo odmłodzi 😅🤣😂
 
Wow 😂 to bedzie wiecej mam rozumiec 😂😂😂 ja ogolnie od poczatku ciazy czuje takie pulsowanie dziwne pochwy, mi sie wydaje ze wynikajace z ukrwienia. Ogolnie pisala raz tu ktoras ze w poprzedniej ciazy miala orgazm przez sen i ja sobie tak pomyslalam wtedy oooo jak super. A jak sie zdarzylo to ze strachu umieralam 🤣
37 lat to jeszcze nie stara. Dziecko was znowu na nowo odmłodzi 😅🤣😂
Tez czuje ze moja pochwa jest jakas taka bardziej unerwiona :p
Nooo a na wywiadowce bedzie czemu babcia przyszla, a nie mama 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 
reklama
Tez czuje ze moja pochwa jest jakas taka bardziej unerwiona :p
Nooo a na wywiadowce bedzie czemu babcia przyszla, a nie mama 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
No co ty. Moim rodzicom zdarzyla sie taka "wpadka" wlasnie mama miala jakos 36 jak urodzil sie moj brat. A ciocia moja to 39 miala ale jej nikt nie podejrzewal do konca ze w ciazy byla bo powiedzmy jest rozmiarow plus size. Pamietam do dzis jak cala rodzina w szoku byla ze zaraz ma rodzic. Taka tajemnica byla 😂 zwlaszcza ze juz wtedy byla babcią 🤣🤣🤣
 
Do góry